رنجرز’ K’Andre میلر چت zoombombed توسط نژادپرستانه دیوهای

رنجرز زوم Q&A با تازگی امضا چشم انداز K’Andre میلر رفت و به طرز وحشیانه ای اشتباه جمعه هنگام چت هک شد و نژادی لکه دار کردن نوشته شده بود صدها بار.

میلر رنجرز’ 22-به طور کلی در سال 2018 انتخاب شد و شرکت در تیم “جمعه آینده” سری در توییتر که دعوت اول 500 طرفداران که با کلیک بر روی لینک توییتر برای گوش دادن به مصاحبه. مدتی طول Q&A, n-کلمه بود و بارها و بارها تایپ در سراسر چت روی صفحه نمایش.

آن ناشناخته اگر میلر یک آفریقایی-آمریکایی دیدم موهن پیام اما ویسکانسین محصول به پایان رسید ،

“ما برگزار ویدئویی آنلاین چت با طرفداران و نیویورک رنجرز چشم انداز K’Andre میلر که در طی آن یک ننگین فرد ربوده چت به پست نژادی تهمت که ما معلول به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” رنجرز در بیانیه ای گفت. “ما فوق العاده وحشت زده از این رفتار که هیچ جایی حاضر در یخ و یا در هر نقطه و ما در حال بررسی این موضوع است.”

ارسال رنجرز سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

NHL نیز محکوم کرد و گفت این اقدامات در بیانیه ای گفت: “هیچ کس سزاوار به معرض چنین زشت و درمان آن را نمی توان تحمل در لیگ ما است.”

FBI به تازگی با صدور بیانیه ای که شده اند وجود دارد گزارش های متعدد از هک در طول زوم جلسات که بسیاری از آنها متوسل به منظور برقراری ارتباط میان جهانی coronavirus بیماری همه گیر. شده اند وجود دارد چند مورد از همایش “بودن مختل مستهجن و/یا نفرت, تصاویر و تهدید زبان” با توجه به هشدار از FBI در بوستون بدست آورد.

بسیاری از بازیکنان NHL شرکت در زوم جلسات که آزاد شده اند و برای فن سرگرمی.

میلر امضا سه سال $3.825 میلیون قرارداد با رنجرز فقط یک روز قبل از لیگ برتر اعلام کرد که تعلیق 2019-20 فصل با توجه به کوروناویروس. معامله ضربات در طول 2020-21 فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>