رنجرز قفل کردن تونی DeAngelo است که به دور از هیچ ذهن و بسیار خوشحال

قسمت 4 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک رنجرز.

هنگامی که شما یک زن 24 ساله defenseman و righty, کمتر, که سوابق چهارم-ترین اهداف و نقاط در NHL در موقعیت خود را و که در حال آمدن است تا در محدود رایگان آژانس آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال برای قفل کردن او برای حداقل پنج سال آن نیست ؟

یا در مورد یکی از تونی دی آنجلو ،

این است که به احتمال زیاد دلهره آور ترین سوال رنجرز مدیریت مقابله با این offseason در ارزیابی این که آیا آن را می توانید استطاعت به ثبت نام شماره 77 برای آنچه که به احتمال زیاد خواهد بود حداقل 6 میلیون دلار در هر سال در یک قرارداد بلند مدت.

گزینه های وجود دارد ، احزاب می تواند در مذاکره کوتاه مدت پل معامله برای دو سال برای تعدادی که احتمالا خواهد آمد در حدود 5 میلیون دلار در هر. که عدم مدیریت می تواند اجازه می دهد DeAngelo برای تبدیل شدن به اولین رنجر پس از نیکولای Zherdev در سال 2009 برای رفتن به داوری اما نه یک جایگزین مورد علاقه هر کسی.

یا البته Blueshirts می تواند تجارت DeAngelo از موضع قدرت در سمت راست خط آبی به منظور رسیدن به یک حلال بالا و نه به جلو با شش حرکت صعودی که پر کردن یک موقعیت ضعف است.

دی آنجلو ویژه ای توهین آمیز استعداد راه او اسکیت راه او را می بیند یخ راه او را شکست بازیکن حمل جن در عجله راه او توزیع آن در حمله به منطقه و به راه او می پیوندد عجله می رود و به شبکه راه او انسانهای نقطه در چه حال تبدیل شدن به یک قدرت ویرانگر بازی که این فصل در انتظار قرار داده شد.

دفاعی طرف آن خوب نه خیلی زیاد. دی آنجلو خود لحظات او با نیش او نیست و بازگشت او از هم تیمی های خود و البته او می تواند چرخ جن از خطر در یک لحظه وجود دارد اما بیش از چند بیش از حد بسیاری از بار وقتی که او به نظر می رسد را انتخاب کنید لکه های خود را انتخاب کنید و خود را در میدان جنگ در جنگهای. به وضوح رنجرز نیاز به بیش از یک کمی بیشتر سعی و کوشش از او در مقابل خالص و در D-منطقه گوشه.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

واضح است که اگر رنجرز در حال رفتن به امضای DeAngelo برای مدت طولانی آنها را متقاعد شود این جنجال-رایگان فصل هنجار خواهد بود و نه استثنا. وجود دارد هیچ benchings یا سالم خراش ناشی از رفتار نابالغ به عنوان شده است در موارد متعدد در 2018-19. در واقع آن را فقط به عنوان DeAngelo وعده داده شده روز او گزارش به اردوگاه پس از حل و فصل در یک سال قرارداد.

دی آنجلو محبوب است در درون اتاق بزرگ-شخصیت مرد. نظرات خود را که او لذت می برد به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی برای همه نیست, احتمالا برای بسیاری از نیویورکی اما که یخ نیست و تاثیر خود را در رابطه با هم تیمی های خود و یا در بازی های خود را. رنجرز در حال رفتن به تعطیل خود را از نادر استعداد به دلیل توییتر.

در اینجا defensemen که به ثمر رساند حداقل به عنوان بسیاری از اهداف (15) و امتیاز (53) به عنوان DeAngelo: جان کارلسون و روم Josi.

واشنگتن کارلسون و نشویل را Josi تقریبا قطعا رفتن به پایان 1-2 در هر کدام نظم در انتخابات برای نوریس جایزه. (ضمنا تونی اگر این است که در خود arb مختصر من به انتظار من بخشی از درآمد حاصل.)

مدیریت تصمیم گیری خواهد شد در مورد DeAngelo اما نه تنها در مورد دی آنجلو. از آنجا که وجود دارد رفتن به یک کلاه بحران. چون رنجرز را یعقوب Trouba خواهد شد که ورود به فصل دوم از هفت سال قرارداد به ارزش 8 میلیون دلار در هر, در سمت راست. چون رنجرز باید 21 ساله آدم فاکس شاید نه به عنوان پویا اما موثر تر به عنوان دو راه defenseman در سمت راست. چون رنجرز باید 19 ساله Nils Lundkvist در راه خود را از سوئد.

Trouba که هیچ جنبش بند در ضربات در جولای 1 (یا هر معادل تاریخ تنظیم شده است اگر offseason تقویم نیاز به تنظیم مجدد) و فاکس در حال رفتن به بازی. و هنگامی که روباه می آید ورود خود را به سطح مقابله او در حال رفتن به پرداخت پول بزرگ است. می رنجرز پرداخت هزینه 5 میلیون دلار برای $6 میلیون نفر در بیش از مسافت های طولانی به DeAngelo در سومین جفت ؟

که احتمالا کار نخواهد کرد برای هر کسی است. اما اگر رنجرز حرکت DeAngelo به خود خاموش-سمت چپ جایی که او توانست به راحتی در مراحل مختلف کار خود را? این Blueshirts به پایان رسید در این سال با رایان لیندگرن مارک Staal و برندان اسمیت به عنوان سه چپی.

Uhh …

من می دانم. Libor Hajek است lefty و بنابراین Yegor Rykov. K’Andre میلر نمایشنامه سمت چپ و پس از انجام Tarmo Reunanen زک جونز و متیو رابرتسون. اما آنها چشم انداز. دی آنجلو تاسیس NHL بازیکن. بله او است. او تاسیس شده است که در این سال. حرکت او را به آن سمت خواهد پر کردن یک نیاز است.

تصور کنید که چگونه شاعرانه آن خواهد بود برای پیدا کردن دی آنجلو در سمت چپ از هر چیزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>