رنجرز کثیف goaltender وضعیت همچنان حدس زدن بازی

آن است که هر کسی حدس می زنم که دروازه بان در حال رفتن به بازی زمانی که رنجرز چهره ستاره ها در روز دوشنبه در باغ.

سه دروازه بان چرخش نشده است ایده آل اما مربی دیوید کوین می کند خود را به شکل منطقی از کسی که بازی می کند که. ایگور Shesterkin شروع اولین بازی از شکست جمعه شب 4-2 برنده بیش از بال قرمز در خانه, چرا که او تا به حال دو بازی با اهل هارتفورد در حالی که بقیه تیم در تعطیلات.

سپس هنریک Lundqvist رو پای دوم از back-to-back, ساخت 33 موجب صرفه جویی در حالی که ثبت نام خود را برای اولین بار shutout پس Nov. 11, 2017. Lundqvist تا به حال لابی برای بازی اولین بازی برگشت — کوین گفت: Lundqvist پیامک او را در حالی که نشسته در ساحل نوشیدن پینا coladas پینا” در هنگام استراحت — اما این توضیح برای شروع Shesterkin پذیرفته شد.

کوین نیز تا به حال یک توضیح منطقی چرا Lundqvist بازی کرده بود تا کمی از شنبه فقط دوم خود را شروع و پس Jan. 4. در آن کشش الکس Georgiev بازی سه بازی در برابر نشینان در برابر آنها او تا به حال فوق العاده سابقه و Shesterkin بازی اول دو پس از خود را به یاد بیاورید در Jan. 5. پرسید: اگر آن را دشوار است به قاضی Lundqvist در طول این عمدتا بیکار کشش و این مربی تا به حال یک پاسخ ساده.

“بله که می تواند مشکل” کوین گفت: تیم خود را گرفتن در سوپر باول یکشنبه. “گوش دادن او بسیار خوب دروازه بان و او را به رفتن به بازی برای ما است.”


رنجرز شد shorthanded دو بار در روز شنبه شب پس از مصرف هیچ مجازات در شب جمعه و فقط در دو بازی گذشته قبل از شکستن. آنها هنوز هم پیشرو لیگ با 4.52 پنالتی گرفته شده به ازای هر 60 دقیقه در مقایسه با نقشه کشی 4.22. خود را خالص-مجازات منهای-.30 بود هفتم بدترین در لیگ.

“شما می خواهم به در سمت به علاوه” کوین گفت. “ما بازی دارند مجازات برای برخی از دلیل. اما من می خواهم به ما مجازات را بیش از هر کسی است.” … اما ما به انجام یک کار بهتر از مصرف احمق مجازات و اقامت در خارج از جعبه. مجازات در راه برنده شدن و از دست دادن.”

خود را مجازات کشتن قرار گرفت 22nd در لیگ برتر در 78.7 درصد است.


بیرون آمدن از شکستن رنجرز بازی از 16 بازی در 29 روز با نه نفر از آنها را در جاده ها و چهار پشت به پشت. نه به ذکر است, فوریه. 24 مهلت تجارت برنده کمک کند تمرکز.

“استراحت مراقبت از خودتان و زندگی در لحظه” است که چگونه کوین توضیح طرح خود را برای مقابله با آن است. “این یک عمل متعادل و آن را نه بیش از حد بالا یا خیلی پایین است.”


رنجرز به نام رو به جلو فیلیپ Di Giuseppe از اهل هارتفورد. سپس 26 ساله شد تا با رنجرز قبل از شکستن اما نمی لباس برای یک بازی.

برای اطلاعات بیشتر در رنجرز گوش دادن به آخرین قسمت “در آبی کرسی” پادکست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر