رنجرز باید مقاومت در برابر K’Andre میلر Nils Lundkvist وسوسه

K’Andre میلر است که تحت قرارداد نیلز Lundkvist باید ثبت نام در برخی از نقطه در طول این undefined offseason و بنابراین هر دو از جوانان به نمایندگی از مقدم از موج بعدی از رنجرز defensemen انتظار می رود که در اردوگاه های آموزشی قبل از 2020-21 فصل است.

که البته خبر خوش برای Blueshirts که پیش نویس چپ دست میلر 22nd, به طور کلی در سال 2018 شش اسلات جلوتر از جایی که راست دست Lundkvist انتخاب شد. کسی چه می داند ؟ در برخی از نقطه و شاید نه همه که دور در آینده آنها را تبدیل به یک همسان مجموعه علا آدم فاکس و رایان لیندگرن.

اما نه در سال آینده حداقل نه در برادوی و هیچ کس نباید پیش بینی و یا حتی امید در غیر این صورت. زیرا بدترین چیزی که می تواند مدیریت را می توان به بالا بردن انتظارات و سپس با عجله یا هر دو از این مردان جوان به NHL. آنها در حال رفتن به نیاز به زمان هر دو آنها را و آنها باید دریافت که زمان در هارتفورد با گرگ.

در واقع هنگامی که 2020-21 اردوگاه آموزشی نتیجه گیری رنجرز باید وانمود کند که Miler که تبدیل 20 در ماه ژانویه است که در واقع هنوز هم در دانشگاه ویسکانسین که در آن او مواجه می شوند چند چاههای به عنوان یک دانشجوی سال دوم. آنها باید طوری وانمود کنیم که Lundkvist خواهد شد که به نوبه خود 20 ماه جولای هنوز پیمودن تجارت خود در خارج از کشور در سوئد که در آن او در زمان گام به گام تا سال برای لولی که او در آن تحت الشعاع نوجوان بالغ قبلا ارسال شده توسط امثال اریک Karlsson.

این مهم است که برای تفنگداران خود را برای دریافت سازمانی جواهرات به سازمان بیشتر از آن از اهل عمل تحت GM کریس Drury و مربی کریس Knoblauch تبدیل به یک اصل برنامه توسعه است. این مهم است که برای 6-پا-5 میلر بیشتر از یک اقامت-در-هومر به یادگیری نرم افزار بازی. این مهم است که برای 5-10 Lundqvist یک نرم و صاف کردن راننده از جرم به یادگیری آمریکای شمالی بازی.

همه پرواز کور در اینجا. پرسنل تصمیم گیری خواهد شد البته به طور چشمگیری تحت تاثیر کلاه و کلاه ممکن است به طرز چشمگیری تحت تاثیر این وقفه و فرضی لغو, از 2019-20 فصل است. کلاه شماره ممکن است راکد باقی می ماند. عفو buyouts ممکن است تبدیل به بخشی از تصویر.

بدون در نظر گرفتن رنجرز باید و نباید عجله میلر و Lundkvist حتی اگر آنها فوق العاده اردوگاه وجود دارد و برخی از فشار خارجی به آنها را به برادوی است. آنها نیاز به زمان است. مدیریت باید به اندازه کافی عاقل و مصمم آن را به آنها بدهد.


این nhl on nbc برگزار شد عضویت گسترده کنفرانس جمعه که در آن بازیکنان اساسا تصمیم به تسلیم تصمیم گیری در مورد نحوه رسیدگی به آینده در خرد کردن و سپردن زیان تا زمانی که یک حکم در این فصل ارائه شده است در هر یک منبع شرکت کننده در give-and-take.

همانطور که ما در گزارش روز شنبه لیگ است به اطلاع اتحادیه است که لغو این فصل می تواند به معنای از دست دادن درآمد تا $1 میلیارد. که ترجمه به تقریبی سپردن تلفات تا 35 درصد برای هر بازیکن.

اگر هیچ چیز وجود دارد که این اتحادیه می تواند در مورد آن انجام دهید و آن را به نظر می رسد قفل شده است و در چانه زنی جمعی توافق 50-50 مشارکت در هاکی مربوط به درآمد بازیکنان در حال رفتن به می خواهید مطمئن شوید که برای نگه داشتن در سال آینده این تعداد را به عنوان آنجا که ممکن است به همین دلیل است که آن را غیر ممکن است برای پیش بینی آنچه که کلاه ممکن است و چه پرسنل خرید اینترنتی ممکن است در سراسر لیگ.

همچنین گزارش شده توسط کانادا TSN که صاحبان برگزار خواهد شد یکی دیگر از کنفرانس تلفنی روز دوشنبه در لیگ مسائل مالی.


بنابراین برونز از “آقای جیکوبز” در روز شنبه با تبدیل شدن به نهایی NHL عملیات به ارائه کمک های مالی برای عرصه بازی-شب کارگران. آن زمان در حالی که اما آن را انجام تمام 31 تیم در و آن را نگاه خوب برای NHL.

بوستون مالکیت در زمان تپش عمومی در طول هفته زمانی که آن را به نظر می رسد به عنوان اگر Jacobs خانواده قرار بود به لیگ تنهاست holdout. که انتقاد شد قابل توجیه.

اما آیا می دانید که ownerships به طور کلی فرار موشکافی به عنوان تاثیر coronavirus حرکت در پیچ و تاب سرعت از طریق جامعه و ما careen از یک تروما به بعد ؟

این ownerships از کوسه آبی کت و پایتخت این که.

با وجود این واقعیت شهرستان سانتا کلارا مقامات بهداشت عمومی توصیه می شود لغو, رویدادهای ورزشی, کوسه باز دروازه های خود را و همچنین آوریل 5 بازی خانگی در برابر وحشی که تا به حال با حضور 14,517.

با وجود این واقعیت اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine پیشنهاد کرد که تمام رویدادهای ورزشی در دولت بود بازی بدون تماشاگر آبی و کت و فکر آنها می دانستند بهتر و آماده شد برای باز کردن دروازه در کلمبوس برای مسابقات در مارس 12 و 14 قبل از آنها بودند به تعویق افتاد.

آزادی مطبوعات اعلام این تصمیم شامل عبارت “با توجه به این حقایق قبل از ما …”

با توجه به این حقایق قبل از ما کلمبوس مالکیت می ایستد به عنوان متهم یا حساس عمدا نادان و یا حریص است. یا همه از بالا.

با وجود این واقعیت است که واشنگتن دی سی در بخش بهداشت و درمان صادر توصیه که غیر ضروری تجمع جرم [از 1000 نفر یا بیشتر] بود به تعویق افتاد کلاه آماده شد برای باز کردن درهای خود را به طرفداران برای مارس 12 بازی و فراتر از آن تا NHL آمار دکمه مکث در مه 11.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

ممکن است کسی را می خواستم به اطلاع تیم های به یاد ماندنی مالکیت آن) الکس Ovechkin را پیگیری Wayne Gretzky تمام زمان هدف-به ثمر رساند رکورد غیر ضروری; و ب) که آن تصمیم به چشم پوشی از مقامات بهداشت reeked از به یاد ماندنی استکبار.


در اینجا این است که یک مربی در سالن هاکی شهرت: 1,400 بازی پشت نیمکت (10th تاریخ NHL), 684 پیروزی (11), .556 درصد برنده, 183 بازی حذفی (پنجم) و 94 حذفی پیروزی (ششم) دو فینال هیچ استنلی فنجان.

در اینجا این است که مربی تیم B در HHOF: 1,386 بازی پشت نیمکت (11), 672 پیروزی (12), .551 برنده درصد 173 بازی حذفی (ششم) و 96 حذفی پیروزی (پنجم) چهار فینال یک جام استنلی.

مربی A Pat Quinn.

مربی تیم B است مایک Keenan.


و در نهایت …

چرا که شما هرگز نمی دانید چه چیزی در اطراف گوشه است چرا که شما هرگز نمی دانید چقدر زمان کسی چون همه از این است به طوری شکننده چرا صبر کنید که بدون نیاز دارید ؟

بنابراین این بار با اضافه فوریت زمانی که هاکی بازده بیایید شماره دوم-بزرگترین defenseman عصر خود و دوم بزرگترین defenseman در تاریخ حق رای دادن به چرخ دنده سقف باغ.

بیایید به افتخار شماره 2 بره پارک.

ایمن ماندن مردمی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im