وجود دارد شعارهای “هنریک … هنریک!” پس از netminder حال خنثی Jack Hughes’ جدایی طلب پشت دست ضربه زدن 51 ثانیه به دوره سوم در باغ در شب شنبه و وجود دارد …

یک ثانیه صبر کنید. Lundqvist?

اما آنچه در مورد ایگور Shesterkin?

آنچه در مورد Shesterkin است که روسیه کشیده شد پس از دوره دوم پس از تسلیم شدن پنج گل در 23 عکس خود را در فقیرترین عملکرد به عنوان یک رنجر. این نیز فقیرترین حمایت از او بدست در 11 شروع می شود در NHL این Blueshirts عطفی در عملکرد است که به سادگی نمی شد شایسته حذفی مدعی در این زمان از سال است.

آن به پایان رسید 6-4 برای نیوجرسی پس از سراسیمگی از اهداف بیش از نهایی شش دقیقه به علاوه که برجسته خالی-netter برای شیاطین که در این شب شبیه باشگاه مبارزه را postseason به جای یکی که شده بود یک چاره اندیشی موقت برای ماه می باشد.

این Blueshirts, از سوی دیگر, بازی های برگزار شده به عنوان اگر آنها گرفتن یک قدم زدن در اطراف پارک دو شب پس از زني تا Mika Zibanejad پنج-هدف شب در هیجان 6-5 پیروزی بر پایتخت.

“من نمی دانم اگر ما هنوز هم هیجان زده در مورد آنچه اتفاق افتاده در برابر واشنگتن و میکا را پنج گل” دیوید کوین گفت. “وجود چنین شادی و سرخوشی در مورد بازی ساختمان تاب بود و تمام کسانی که همه چیز. من نمی دانم که آیا ما فقط نمی توانید بیش از آن ناامید کننده است.”

Igor Shesterkin can't have more five-goal nights if the Rangers are to make the playoffs.
ایگور Shesterkin نمی تواند بیشتر از پنج-هدف شب اگر رنجرز به پلی آف.کوری Sipkin

Zibanejad به ثمر رساند و یکی دیگر — خود 15th در گذشته 11 بازی 17 در گذشته 14, 28th در آخرین 34 و 39 فصل — به رنجرز 2-1 سرب در 7:18 از اولین دوره است. اما به نظر می رسید به عنوان اگر هدف این بود که یک نتیجه از اینرسی و پس از ضرب و شتم جن بلک وود مکنزی سحر و جادو به سادگی خشک کردن شماره 93 بود که نحو نامشخصی از انواع بسیاری از راه.

Zibanejad تنها نیست. Artemi Panarin شاید بیشتر دقت اشاره کردن عابر در لیگ نه تنها نمی تواند اتصال او از دست رفته هدف خود را در زمان 10, پا, به دنبال بیشتر شبیه جت سوم-رشته کارفرمایی لوقا Falk از خودش. آدم فاکس تا به حال یکی از بدترین شب. رایان لیندگرن تا به حال یکی از سخت. وجود دارد در کنار هیچ چیز از رایان Strome.

در واقع کوین درست بود زمانی که او گفت: “من فکر نمی کنم یک نفر یک شب خوب است.”

که شامل Shesterkin در عمل برای اولین بار از حفظ غیر آواره دنده شکسته که در تصادف اتومبیل در بروکلین در فوریه. 23. این netminder به نظر می رسید یک تیک آهسته و تقریبا مکانیکی. و شیاطین’ گل اول گره خورده است که این مسابقه 1-1 در 6:22 اولین دوره تنها 48 ثانیه پس از تلنگر Chytil به ثمر رساند از شکاف در آمد Kyle پالمیری (دهانه) هیچ زاویه شات از گوشه سمت چپ که banked در خاموش Shesterkin حق اسکیت.

Shesterkin که تمرین با این تیم برای اولین بار در روز جمعه پس از عکس های کوچکتر در تمرینات قبلی برای چند روز گفت که او احساس جسمی و اثرات پس از سقوط اما که او زنگ زده. این goaltender صحبت می کرد از طریق یک مترجم در کنفرانس مطبوعاتی اتاق پس از تیم بسته رختکن به رسانه ها در coronavirus مربوط به تصمیم گیری است.

“من احساس خوب, اما من قادر به کمک به تیم برنده من احساس خوبی در مورد آن گفت:” Shesterkin که رکورد کاهش یافت و به 9-2. “من احساس خوب است, اما آن را سخت به عقب بر گردیم به بازی است.”

وجود دارد هیچ گفتن چقدر زمان هارون قاضی ممکن است دست خود را با دنده موضوع, بنابراین شما می توانید دوم حدس کوین تصمیم به پرتاب Shesterkin بازگشت تا به سرعت. اما Alexandar Georgiev تلاش کرده بود روز شنبه (و تا به حال بازی او را بهترین بازی در روز سه شنبه شکست به Blues) و Lundqvist قابل پیش بینی بود نگاه کردن بازی خود را در روز یکشنبه گذشته را شکست به آگهی.

Shesterkin شماره 1 goaltender در فهرست. او می خواهم که تا به حال برای مقابله با اثرات اخراج هر زمان که او پشت در است. روز سه شنبه در دالاس در اول سه بازی سفر که شامل مسابقات در کلرادو و آریزونا به نظر نمی رسد به عنوان اگر آن را یک انتخاب عاقلانه.

رنجرز شد رفتن به نیاز به نیش گلوله و برخی از زمان با goaltender. آن اتفاق افتاد که, زمانی بود روز شنبه در برابر شیاطین تیم که رفته 6-1-2 در گذشته و نه در زمان لذت در پس قاطعانه outplaying و ضربه زدن کردن همسایگان خود در یک بازی این قدر.

پس از این روز از دست داد وجود 14 بازی با رنجرز سه امتیاز از کارت های وحشی. آنها تا به حال این بازی مانند قبل — بیش از حد بسیاری از — و بازگشت. اما به یاد داشته باشید این: رنجرز به ندرت برنده بدون گرفتن برتر goaltending.

آنها نیاز Shesterkin به صورت آماده و قادر دفعه بعد در اطراف. به عبارت دیگر شما نمی خواهید برای دیدن Lundqvist ساخت مبارکه صرفه جویی در دوره سوم در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی