ایگور Shesterkin پشت در بود خالص و Mika Zibanejad به ثمر رساند یکی دیگر از هدف اما رنجرز هنوز هم تلف فرصتی شنبه شب به یک گام دیگر رو به جلو در کنفرانس شرق حذفی شکار.

Shesterkin سرفه تا چهار مستقیم اهداف در 11 عکس در دوره دوم در اولین حضور خود را در دو هفته و هنریک Lundqvist mopped تا سوم به عنوان رنجرز رو ضرب و شتم در خانه یخ توسط شیاطین 6-4 در باغ.

Shesterkin که کشف و ضبط شماره 1 دروازه بان از Lundqvist با پیروزی نه از اولین 10 NHL شروع می شود با یک 2.23 اهداف-برابر میانگین و .940 صرفه جویی در صد پس از یک Jan. 6 تماس بگیرید تا دچار شکسته دنده در یک تصادف با هم تیمی پاول Buchnevich در فوریه. 23 در بروکلین.

24-سال-قدیمی کامل کامل تمرین جمعه قبل از اینکه پاک برای بازگشت اما پس از Alexandar Georgiev آغاز شده بود پنج تا از شش بازی در حالی که Shesterkin بود کنار. شیاطین موفق شده پنج گل در 23 عکس از طریق دو دوره قبل از Lundqvist متوقف شد و تمام شش عکس او مواجه شده و در دور سوم ،

“من دکتر هستم و واقعا نمی دانم چه زمانی خواهد بود” مربی دیوید کوین گفت: از Shesterkin قبل از بازی. “شما فقط چک کردن با بازیکنان خود را زمانی که آنها صدمه دیده است و ببینید که چگونه آنها احساس روزانه. آن واقعا نمی خزش بر روی هر کسی که در داخل دیوار از ما در اتاق قفل است. من تعجب نیست فقط بر اساس راه کارهای رفته اند.”

رنجرز (36-28-4) باقی مانده سه امتیاز هفتم-محل نشینان و شماره 8 کلمبوس در شرق در انتظار کت آبی’ در اواخر بازی در ادمونتون.

Igor Shesterkin looks on dejectedly after giving up a goal during the Rangers' 6-4 loss to the Devils.
ایگور Shesterkin به نظر می رسد در dejectedly پس از دادن یک هدف در طول رنجرز 6-4 دست دادن به شیاطین.کوری Sipkin

شیاطین (28-28-12) در مورد به دست postseason برای هفتمین بار در هشت فصل اما کایل پالمیری (دهانه) به ثمر رساند و دو بار برای کمک به آنها را بهبود بخشد به 10-4-2 در 16 بازی گذشته خود را تحت مربی موقت آلن Nasreddine.

این بازی نیز مشخص شده آخرین matchup از تلاش rookies Jack Hughes و Kaapo Kakko بالا دو میدارد در سال 2019 NHL ورود پیش نویس است. هیوز به ثمر رساند تا تنها هفت گل در 60 بازی برای شیاطین در حالی که Kakko است بالغ بر هشت — البته فقط دو در گذشته 48 ظاهر.

19-در سال Kakko کاهش یافته بود توسط کوین به خط چهارم که در آن rookie نیز به پایان رسید و پنج تکان دهنده اضافه نفع واشنگتن است.

“ما می خواهیم به پلی آف” کوین گفت. “من می دانم که [Kakko است] یک قطعه مهم در اینجا در حال حاضر و او را قطعه مهم حرکت رو به جلو است.”

در حالی که Kakko باز در کنار مرکز گرگ McKegg و جناح برندان Lemieux جولین Gauthier — به دست آمده از کارولینای کمتر از یک هفته قبل از فوریه 24 مهلت تجارت — skated به عنوان جناح راست در خط سوم با برت Howden و Filip Chytil.

Gauthier swooped در اطراف خالص و پیدا Chytil توفنده خالص برای باز کردن به ثمر رساند با یک تایمر از حافظه بیش از بلک وود مکنزی دستکش 5:35 به بازی. پالمیری (دهانه) به خاک سپرده شد اکولایزر فقط 48 ثانیه بعد با یک زاویه شات از گوشه سمت چپ که محدود در خارج از Shesterkin به اسکیت بازی کردن در پست سمت چپ.

Zibanejad خاموش خود را حق رای دادن رکورد بستن پنج هدف عملکرد پنج شنبه در برابر درب مشبک او نهم هدف در چهار بازی و 39 فصل در یک give-and-go بازگشت عبور از آدم فاکس در 7:18 2-1 رنجرز سرب — با طرفداران شعار “ایگور” چند بار.

اما Shesterkin را زنگ پدید آمده در وسط جلسه اجازه می دهد یکی دیگر از اکولایزر توسط پالمیری (دهانه) (25) 44 ثانیه به دوره و دیگری توسط defenseman Fredrik Claesson از کمتر از یک دقیقه بعد از آن برای 3-2 چرخش سرب در 1:36.

تراویس Zajac (power play) و جان هیدن همچنین ضرب و شتم Shesterkin در عرض 25 ثانیه از یکدیگر برای یک 5-2 رنجرز کسری 16:44.

کوین ارسال Lundqvist به شروع سوم به شعارهای “هنریک” فقط برای پنجم خود را ظاهر (دوم در امداد) از آغاز ماه فوریه.

McKegg جلب Blueshirts در عرض 5-3 با انحراف برندان اسمیت چپ نقطه شات با 6:18 باقی مانده در سومین اما Zajac اضافه شده خالی-netter دوم خود از بازی با 56 ثانیه برای رفتن. تونی d’angelo نیز به ثمر رساند در واپسین ثانیه برای رنجرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی