رنجرز بازگشت به صحنه معجزه با راه بیشتر در خطر

آخرین بار رنجرز رفت به مونترال آنها را با یک 9-9-2 رکورد آینده یک شخص نفرت انگیز در اتاوا و به سرعت خود را حفر یک 4-0 کسری.

پنج شنبه, آنها را یخ در بل مرکز به عنوان برندگان از هشت گذشته خود و نه به طور ناگهانی فقط چهار امتیاز از فینال حذفی, نقطه, داشتن مشخص است که Nov. 23 بازی در برابر Canadiens به عنوان نقطه عطف در فصل خود است.

رنجرز به پایان رسید تا برنده این بازی 6-5 در باز گشت اما نبود فقط نتیجه است که هنوز هم طنین انداز با این تیم سه ماه بعد.

“من فکر می کنم آنچه اتفاق افتاده است در این بازی این است که یک باور وجود دارد در هر یک از دیگر” مربی دیوید کوین گفت: خلاصه بعد از یک عمل اختیاری. “من فقط وضوح به یاد داشته باشید که پایین 3-0 رفتن به دوره دوم اما ما نیز شده بودند. فقط احساس خود را در اتاق قفل آن احساس متفاوت است. بچه ها معتقد بودند. … سپس شما را 4-0 و شما فکر می کنید همه دیوار در حال رفتن به غار و وجود دارد برای رفتن به یک کمی از یک ترک اما هرگز احساس کردند که راه را بر روی نیمکت.

“من فکر می کنم که واقعا چه ما همه اشاره به زمانی که ما بحث در مورد نقطه عطف — نه تنها این واقعیت است که ما برنده بازی اما داخلی اعتقاد به هر یک از دیگر. شما نمی توانید به موفقیت اگر شما لازم نیست که. ما آن را داشته باشد.”

که نشان داد از طریق دوباره سه شنبه شب هنگامی که تفنگداران آمد از مهلت تجارت با کشیدن از یک 4-3 اضافه کاری پیروزی در برابر نشینان در سالن بزرگ حتی پس از باد 3-1 سوم-دوره منجر شود. آنها کلید اهداف خود را از برترین بازیکنان — Mika Zibanejad مشبک برنده در عبور از Artemi Panarin که به ثمر رساند پیش از آن در شب — بلکه کردم کلاچ سهم از بقیه از صف خود را. خط سوم (برت Howden) و چهارم خط (گرگ McKegg) سون در اهداف rookie دفاعی جفت آدم فاکس و رایان لیندگرن در ادامه به رشد و Alexandar Georgiev قد بلند ایستاده بود در net.

“ما نداشته مسافران” کوین گفت.

که عمق نیاز به ادامه به نشان می دهد تا پایین کشش اگر رنجرز به نگه داشتن خود را حذفی امید زنده است. پس از Canadiens رنجرز خواهد شد که دیگر فرصتی برای ایجاد یک دندانه در جدول رده بندی با بازی در برابر آگهی (هفت امتیاز جلوتر) در روز جمعه و یکشنبه.

زمان آن رسیده است برای رتبه بندی-تماشای با 20 بازی در سمت چپ یک راه طولانی از جایی که تفنگداران ایستاده بود وقتی که آخرین آنها وارد مونترال.

“من می دانم که ما تا به حال بسیاری از علامت سوال قبل از فصل شروع” کوین گفت. “چگونه بود فردا خواهد بود ؟ چگونه بود لیندگرن خواهد بود ؟ بود [Filip] Chytil رفتن به یک پرش ؟ چقدر خوب بود [Kaapo] Kakko خواهد بود ؟ چگونه بود برت رفتن به جا در ؟ چگونه شد [یعقوب] Trouba رفتن به جا در ؟ شد میکا رفتن به ادامه حرکت رو به جلو ؟ چقدر خوب بود [Chris] Kreider خواهد بود ؟ چگونه او به رسیدگی — وجود دارد بسیاری از علامت سوال از پایان ما از آن است. خوشبختانه برای ما همه آنها مشغول به کار در شیوه ای مثبت.”

یک سوال در حال حاضر باقی مانده است. ساخت پلی آف هرگز پایان-همه-همه برای این سال تیم اما اکنون که آنها در این مسابقه می تواند به آنها در واقع آن را به جلو و خاموش ؟

“این سخت است نه به نگاه در جدول رده بندی است اما شما سعی کنید به گفت:” برندان Lemieux که به ثمر رساند دو گل در که باز گشت برنده شدن بیش از Canadiens. “ما نزدیک و ما می تواند بوی آن را و ما می خواهید به وجود دارد. اما تنها چیزی که ما می توانیم کنترل است فقط بازی خوب هاکی و نگرانی در مورد دو نقطه در هر زمان ما شانس. این چیزی است که ما انجام داده ایم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>