رنجرز ستاره ایگور Shesterkin پاول Buchnevich درگیر در بروکلین تصادف

رنجرز دروازه بان ایگور Shesterkin و رو به جلو پاول Buchnevich بودند در یک تصادف درگیر در یکشنبه شب تیم رئیس جمهور John Davidson روز دوشنبه گفت:.

دو روس ها گرفته شد به نیویورک پروتستان بیمارستان با جراحات جزئی پس از سقوط.

دیویدسون اعلام ساخته شده در باشگاه تمرین تسهیلات در تریتون و گفت که Shesterkin رانندگی ماشین در بروکلین در 8:30 p. m. دوشنبه شب هنگامی که کسی یک U-نوبه خود در مقابل آنها. کیسه های هوا مستقر شدند و هر دو بازیکن شد buckled — “خوشبختانه که” Davidson گفت. هر دو بازیکن آورده بودند به بیمارستان دیده و توسط تیم پزشکان.

Igor Shesterkin, Pavel Buchnevich
ایگور Shesterkin پاول Buchnevichگتی ایماژ (2)

Buchenvich بود “کاملا متزلزل کردن” با توجه به دیویدسون اما او دچار “بدون آسیب قابل توجهی و او را به عنوان ذکر شده است روز به روز.” Shesterkin هر چند دچار عدم آواره دنده شکستگی.

“برآورد در حال حاضر است که او را مجددا مورد آسیب خود را در یک زن و شوهر از هفته” Davidson گفت. “ما در کسب و کار شما قطعا با آن برخورد curveballs تمام وقت. که سختی curveball ما باید برای مقابله با است.”

Shesterkin حال ظهور به عنوان تیم شماره 1 دروازه بان پس از خود را به یاد بیاورید در Jan. 6 برنده نه از 10 حرفه ای شروع می شود. این را goaltending چرخش به هنریک Lundqvist — چه کسانی ساخته شده است که تنها سه شروع می شود پس از Shesterkin نامیده می شد — و الکساندر Georgiev. رنجرز بازی بعدی شنبه در سالن بزرگ در برابر نشینان.

دیویدسون نشان داد خبری قبل از اعلام رنجرز امضا کریس Kreider برای هفت ماه تمدید قرارداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im