رنجرز هنوز هم نمی دانم اگر وجود دارد بیشتر به مخدوش برت Howden

قسمت 8 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک رنجرز.

بنابراین پس از دو سال چقدر ما واقعا در مورد آنچه انتظار می رود از برت Howden دیگر از این واقعیت است که 22 ساله است که همیشه رفتن به قرار دادن در کار به بهبود است و همیشه رفتن به محل کار در هر انتساب او داده شده توسط کارکنان مربیگری?

فراتر از آن اینکه: آیا Howden یک مرکز که در آن او تا به حال بازی های برگزار شده در طول تمام زندگی خود را تا زمانی که دیوید کوین نقل مکان کرد و او را به بال در ماه دسامبر گذشته?

انتقادی کند Howden آن را در او به مولد به اندازه کافی به شایستگی بالا-نه دقیقه و یا او از رفتن به حل و فصل را به یک چهارم خط نقشی که به سختی به نظر می رسد در خور جوان, در حال توسعه, اولین طفیلی به خصوص برای یک مربی است که به طور کلی بازدید از خط چهارم به عنوان یک مخزن برای عدم تطابق بازیکنان ؟

جالب آن است. تا به حال رنجرز شده یا کمی بهتر یا کمی بدتر از فصل گذشته و این امر در خیلی از گرفتن بروید و سپس Howden احتمالا می شده اند در AHL چرا که جایی که او تا به حال فرصت برای جوانه بال خود را در یک شش نقش.

دو سال گذشته توجه شده است با تمرکز بر لياس اندرسون و Filip Chytil مراکز انتخاب شده توسط Blueshirts در دور اول در سال 2017 پیش نویس است. چه چیزی بهترین را برای توسعه خود در نیویورک یا هارتفورد? باید به آنها بازی در وسط و یا بال? چه در مورد خود linemates چه در مورد خود و دقیقه ؟ در زمان و قطعا به عنوان امر به اندرسون آن را تا به حال نشانه های یک اپرا صابون.

اما این نوع از بحث در مورد Howden انتخاب 27th کلی توسط خلیج تمپا در سال 2016 تا حد زیادی پنهان شده است از عرصه عمومی اگر ما فرض شده است موضوع گفتگو در پشت درهای بسته مجموعه اجرایی.

این Blueshirts به دست آورد No. 21 به عنوان بخشی از 2018 مهلت بسته در ازای Ryan مکدونا و JT میلر. هنگامی که او وارد شدند او پیشی گرفته و خود را متوجه. او یک مرد در میان نوجوانان در سراسر هر دو چشم انداز و چشم انداز مسابقات در تراوس سیتی. او ساخته شده رنجرز در سن 20. او خود را به دست آورده نقطه است. و او نگه داشته آن را شاید به خود — و در نهایت سازمان — ضرر.

من نوع بافل Howden عدم بهره وری تنها 15 گل و 27 پاس گل در 136 NHL بازی های حرفه ای. او به اندازه کافی خوب اندازه و قدرت آن را به نظر می رسد به عنوان اگر او می داند که در آن او می خواهد برای رفتن و در واقع او را بسیار مناسب و معقول رفتن به نت و اهدای تا سست تغییر دهید. اما او احتمالا در بازی نیست و به اندازه کافی سریع است و او ممکن است فکر می کنم بازی به سرعت به اندازه کافی در زمان, هر چند او شده است کافی مجازات قاتل البته در یک واحد است که به خوبی در زیر به طور متوسط. وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس یک قطع در Howden بازی. شاید برخی از آن اعتماد به نفس است.

چون در اینجا چیزی است: آمار پیشرفته حداقل آنهایی که در دسترس عموم رنگ Howden به عنوان یکی از بدترین بازیکنان NHL. این فصل 40.4 Corsi رتبه آخرین مرده در میان 230 جلو با حداقل 725 دقیقه در پنج روز-پنج و دو سال Corsi از 41.36 همچنین آخرین رتبه در میان 235 جلو با حداقل از 1500 دقیقه از تمام قدرت هاکی. این آمار ممکن است dispositive اما گذشته از میان 230 یا 235 نمی تواند خوب باشد. وجود دارد xGF و گار و Howden نه درجه و در بیشتر رمزی اعداد ،

در اینجا برای شما: رنجرز شد تیم دوم در تاریخ NHL برای رفتن حداقل چهار سال راست بدون انتخاب در دور اول داشتن معامله ایشان دور از 2013 تا 2016. بلوز یک بار رفت و شش سال راست بدون یک طفیلی از سال 1990 از طریق 1995 آخرین پنج حمل به واشنگتن به عنوان جبران خسارت برای رایگان agent امضای اسکات استیونس.

نکته اینجا است که اگر Blueshirts شد نور در دور اول میدارد آنها 11-سرآمد در فهرست چهار خود (مارک Staal کریس Kreider, Chytil و Kaapo Kakko) و هفت به دست آورد و از سازمان های دیگر: Howden و تونی دی آنجلو (انتخاب شده توسط Tampa Bay), Mika Zibanejad (اتاوا), رایان تایوان (جزیره) یعقوب Trouba (Winnipeg), برندان اسمیت (دیترویت) و جولین Gauthier (کارولینای).

Howden فصل باز در وسط به طور کلی بازی با Kakko در یک طرف و/یا برندان Lemieux دیگر. او منعکس به خط چهارم قبل از کوین نقل مکان کرد و او را به بال خیلی خوب درست قبل از کریسمس. یک زن و شوهر از بازی بعد مربی ایجاد Howden-Chytil-Kakko سوم واحد است که نوع حس داده شده قفل شده است-در طبیعت از شش و مقرون به صرفه-bin احساس از خط چهارم.

به جز سه نفر مدرج به عنوان یکی از بدترین ها در NHL اگر نه بدترین ترکیب برای 41.10 شات و به اشتراک گذاری یک xGF از 39.01 درصد در حالی که بر روی یخ به صورت دو گل و 10 برابر در 133:31. احتمال این است که ما نمی بینم خیلی از این ترکیب دوباره.

سوال این است که آیا ما شاهد Howden?

بر بال?

در این وسط ؟

در نیویورک ؟

یا هارتفورد?


برت Howden

سن: 22

موقعیت: رو به جلو

قرارداد: یک سال باقی مانده بر روی سطح ورود قرارداد با کلاه ضربه از $863,333

آمار: 9 اهداف 10 کمک (19 امتیاز) در 70 بازی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>