در سرزمین واقعا شپشو متوسط هستند پادشاهان … er رنجرز.

این Blueshirts کردم یک یکشنبه شب در باغ در برابر چشم درد تیم از لا که وارد شده بود مطابقت با چهار مستقیما مقررات شکست یک پیروزی در آن قبلی 10 بازی (1-8-1) و در 30-محل کلی.

آن را متلاطم, ضربت سخت زدن-a-جن هاکی بود که به سختی یک ویترین برای هنرمندی اما نباید متوقف Blueshirts از فریم این 4-1 پیروزی بر حریف که امیدوار به آرامش این تیم در خانه به بی حوصلگی و نا امیدی راه Sabres را در روز جمعه.

بله رنجرز اجازه 43 عکس تمام اما یک متوقف شد توسط ایگور Shesterkin اما شما می دانید که چگونه هنگامی که آن را 97 درجه با رطوبت کم و مردمی خواهم بگویم شما نمی خواهد به دلیل عرق آن خشک گرما ؟ خوب بود نسبتا راحت 42-صرفه جویی در شب برای 24 ساله روسی, تازه کار که به روشنی صعود به بالا از این تیم goaltending سلسله مراتب بعد از ارسال پیروزی پنجم خود را در شش شروع می شود.

“بهترین مرد برای رفتن به ادامه بازی” دیوید کوین گفت. “نگه داشتن مردم تیز است و دیگر یک اولویت ماست.

“این رفتن به برنده بازی هاکی.”

رنجرز که برنده 27 از دست داده و 27 (27-23-4) به نظر می رسد به این باور آنها هنوز هم می توانید یک اجرا در پلی آف. اگر چنین است, اولویت در حال رفتن به برنده شدن بسیاری از بازی هاکی و به زودی. این Blueshirts را ترک دوشنبه برای سه بازی سفر به Winnipeg, مینه سوتا و کلمبوس به عنوان شرق 12-محل تیم نه امتیاز پشت سر دوم کارت های وحشی Carolina با یک بازی در دست.

آن را برای رفتن به یک خط که چیزی خارجی به این تیم است که برنده به عنوان بسیاری به عنوان سه مستقیم تنها یک بار درست قبل از روز شکرگزاری است.

The Rangers beat the Kings on Sunday night.
رنجرز ضرب و شتم پادشاهان یکشنبه شب.Paul J. Bereswill

“درست است اما یک خط است برای شروع با یکی از” Chris Kreider گفت. “ما آگاه جدول رده بندی و که در آن ما هستند. بدیهی است که ما نیاز به رفتن به یک کمی اجرا شود. ما لزوما در مورد آن صحبت زیادی دارد اما آنچه گفته شده این است که سرنوشت ما در دست خود ما.”

این یکی که در آن بزرگ منفعل پادشاهان اقدام به خفه رنجرز از طریق منطقه بی طرف. بر خلاف در روز جمعه 3-2 شکست به منفعل دام انداختن Sabres این Blueshirts نیست اصرار بر تپش دور گیره به سوراخ مربع با تلاش برای dipsy-دودل یک در سه یا دو-در-یک. به جای رنجرز به تصویب رسید یک زمین بازی ذهنیت است.

آن مطمئن کمک کرد که این باشگاه برداشت 1-0 در 2:23 دوره اول زمانی که گرگ McKegg حفر یک به یک سمت باز از سمت چپ بعد از جاناتان سریع گرفتار شده بود پس از روی حیله و تزویر گزاف گویی کردن دیوار پشت در رایان لیندگرن کمپرسی-در. برت Howden جمع جن زیر خط دروازه و ارسال در سراسر برای McKegg.

هدف را بیش از تدوین این طرح برای موفقیت در این یکی. آن را به رنجرز برخی از اعتماد به نفس. آخرین چیزی که آنها نیاز بود که قفل شده است و در یک بازی بدون گل و یا دنباله — به اواسط دوره دوم.

“آن را نگه داشته سرخوردگی از تنظیم در” Kreider گفت. “این برای ما مهم بود به بازی با یک منجر شود.”

این تیم ساختار دفاعی بهبود قابل ملاحظه ای در طول ماه گذشته یا بیشتر. باشگاه مسائل داشته اند به مراتب بیشتر به فقیر تصمیم گیری و عدم جن پشتیبانی از طریق خنثی منطقه و سراسر توهین آمیز خط. شده اند وجود دارد مسائل را با شکاف و واگذاری دفاعی خط آبی اما در حالی که پوشش ممکن است کاملا یادآور 2011-12 نه این التماس خاطرات 2017-18 یا 2018-19. واقعیت این است Blueshirts باید تسلیم دو گل یا کمتر در شش از 10 بازی گذشته و هفت از گذشته 14.

“ما یک کار خوب backchecking گرفتگی وسط و سر ما در یک مفصل گردنده” گفت: Kreider به کارگیری کلیشه مناسب است. “ما نمی جن ، ما آن را نگه داشته ساده به بسیاری از جنگ ها بر روی دیوار و ما باقی ماند با آن است.”

1-0 منجر شد و ضخامت آن کردم تا Kaapo Kakko شکست 12-بازی خشکسالی به ثمر رساند و گل دوم خود را در گذشته 33 بازی در تبدیل یک Filip Chytil تغذیه در 9:20. Trevor Moore برش حاشیه به 2-1 در 10:47 اما Artemi Panarin رفت و به شبکه به شدت بهم زدن خانه یک راست پد دوباره بجای اول برگشتن از دو-در-یک درایو توسط رایان Strome در 17:12 به نمک آن را دور.

این زیبا نیست به جز برای این واقعیت است که وجود دارد هیچ چیز مانند یک پیروزی برای تیم رنجرز تنگه. در حال حاضر این جاده که در آن Shesterkin شروع خواهد شد به دور از MSG برای اولین بار. در حال حاضر این جاده که در آن تفنگداران نیاز به خط.

“ما در حال مواجهه با یک چالش” Strome گفت. “و ما در حال استقبال از آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im