کلیولند — تورنتو رپتورز گارد کایل لوری گفت که او تحت فشار قرار دادند توسط یک فن که او کبوتر به غرفه پس از رفتن سست توپ در طول پنج شنبه شب بازی مقابل کلیولند کاوالیرز.

این بازی رخ داده در اواخر سه ماهه چهارم تورنتو 115-109 برنده شوید. لوری برگرفته از دست رفته به ضرب گلوله توسط هم تیمی پاسکال Siakam بود که عازم خارج از مرزهای.

ویدیو نشان داد لوری فرود در دو طرفداران در اولین ردیف صندلی و یک به نظر می رسد به فشار دست خود را در شش زمان همه ستاره را به عنوان او به طبقه. لوری تبدیل شده و نگاه طرفداران به بازی ادامه داد.

“من تحت فشار قرار دادند و این بار دوم آن را برای من اتفاق افتاد” لوری گفت. “دفعه بعد این اتفاق می افتد من نمی دانم اگر من قادر به کنترل خودم. طرفداران می خواهم که نباید قادر به ذخیره کردن هر گونه دست شما و نباید بخشی از بازی ما است.”

کلیولند کاوالیرز آگاه هستند از این حادثه و به دنبال آن قبل از تصمیم گیری در نظم و انضباط با توجه به cleveland.com.

لوری بود تحت فشار قرار دادند توسط مارک استیونس — یک اقلیت صاحب رزمندگان طلایی امور خارجه در طول فصل گذشته NBA Finals — زمانی که او کبوتر به غرفه پس از رفتن سست توپ تحت شرایط مشابه است. NBA و رزمندگان سیلی استیونس با yearlong بان کی مون از همه NBA بازی و رزمندگان فعالیت های تیم در علاوه بر این به یک دلار 500.000 خوب است.

این بار لوری ذخیره اختیار برای رپتورز و Serge Ibaka آمار 3-اشاره گر است که به تورنتو یک 105-101 منجر شود. لوری انتخاب شده برای ماه آینده همه ستاره بازی پیش از آن در روز بالا رفت و دادگاه در دفاع پس از سبد خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de