راش از coronavirus مرگ و میر عفونت در ماساچوست تسهیلات برای دامپزشکان

یک شیوع کروناویروس در ماساچوست تسهیلات مراقبت های بهداشتی است که خانه های جانبازان و تاکنون جان پنج ساکنان و شش بیشتر مشکوک مرگ ناشی از این بیماری است.

در مجموع 11 دیگر جانبازان ساکن در هولیوک سربازان خانه باید آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به MassLive.com.

بیست و پنج جانبازان دیگر در حال انتظار خود را COVID-19 نتایج آزمون و پنج کارکنان در حال حاضر آزمایش مثبت این گزارش گفت:.

بثورات از عفونت در دولت-اجرای تاسیسات منجر به سرپرست بودن قرار داده شده در پرداخت مرخصی اداری دوشنبه.

“ضروری است که هولیوک سربازان فراهم می کند یک محیط امن برای جانبازان ساکنان و کارکنان اختصاص داده شده که آنها را در خدمت” گفت: Dan Tsai, معاون وزیر امور خارجه, وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

یک تیم از کارشناسان پزشکی اعزام شد تا زمینه را برای کمک به بحران و مقامات دولتی درخواست کمک از گارد ملی با توجه به اخبار سایت.

ساختمان اصلی در هولیوک سربازان خانه خانه 247 جانبازان. جداگانه خوابگاه ساختمان دارای 30 اتاق با توجه به MassLive.com. این معلوم نیست که چگونه بسیاری از جانبازان زندگی می کردند وجود دارد در شروع شیوع.

مرکز جدا شده از ساکنان که اعتقاد به توان و حذف. کارگران احتمالا در معرض گفته شد باقی می ماند خانه در این گزارش گفت:.

همانطور که از دوشنبه ماساچوست دیده است 5,752 موارد coronavirus و 56 مرگ و میر ناشی از این بیماری با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>