Raymour & Flanigan پیش رفتن با جشن فروش با وجود coronavirus

فروشگاه مبلمان Raymour & Flanigan به نظر می رسد به حرکت به جلو با یک جشن “دوستان و خانواده” فروش این آخر هفته با وجود ratcheted تا تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

منابع گفت: فروشگاه مبلمان گفت: کارکنان در روز جمعه که آن را در حال حرکت رو به جلو با فروش حتی پس از رژیم صهیونیستی است. کومو دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار نزدیک 8 بعد از ظهر روز یکشنبه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“این یک پتانسیل زمین پرورش برای رفع مشکلات گفت: یک منبع از فروشگاه فروش آخر هفته. “فقط به عنوان یک تفکر فرد در طول این god-awful زمان شما مردم در حال اجرا کردن و دست زدن به مردم و مبلمان. شما در حال پاک کردن همه چیز است.”

مطابق با کومو را سفارش Raymour & Flanigan را در نیویورک فروشگاه شروع در 6 p. m. روز شنبه یک سخنگوی تایید کرد بدون پرداختن به “دوستان و خانواده” فروش.

حتی قبل از حکم فروشگاه همکاران شکایت در مورد فروش. به گفته یک منبع فروش همکاران در چری هیل نیوجرسی-منطقه جنوب فیلادلفیا خواسته شد تا نسبت به تماس با مشتریان با ارزش برای آمدن به فروشگاه این شرکت فروش این آخر هفته.

در پاسخ به شکایت, خانه مبلمان شرکت گفت: آن را ضد عفونی فروشگاه ها بیشتر خواهد بود و تنها اجازه می دهد پنج تا 10 مشتریان در یک زمان “بسته فروشگاه اندازه.”

آن را نیز ذکر شده یک تعداد انگشت شماری از اقدامات احتیاطی به این جمله کوتاه افتتاح فروشگاه ساعت یک ساعت به 11 صبح تا 8 بعد از ظهر از دوشنبه تا شنبه و یکشنبه ساعت 11 صبح تا 6 بعد از ظهر

اما منابع شکایت به این پست که به روز شده ساعت را در نظر میگیرد نیوجرسی ایالت مقررات منع رفت و آمد که می رود به محل در 8 p. m.

“چگونه خواهد فروشندگان خانه ؟” شکایت از یک منبع.

هرزه برای لیورپول نیویورک-بر اساس خرده بعد گفت پست که فروشگاه باز خواهد ماند و نیوجرسی مبتنی بر زنجیره خواهد در 7 p. m. به طوری که کارکنان می تواند به خانه قبل از دولت را موظف 8 بعد از ظهر حکومت نظامی بود که در میان روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>