قدرتمند مدیره املاک و مستغلات نیویورک پرتاب آن عضلات پشت و عضو شورای داناون ریچاردز برای تبدیل شدن به ملکه بعدی قصبه رئیس جمهور — و کمک به جمع آوری پول برای دور Rockaway دموکرات از این پست یاد کرده است.

“ما قویا بر این باورند عضو شورای داناون ریچاردز خواهد بهترین خدمت در این نقش” نوشت REBNY رئیس جمهور جیمز Whelan در یک ایمیل که فرستاده شد به هیئت مدیره سازمان در هفته گذشته به دست آمده و توسط پست.

Whelan با اشاره به ریچاردز پشتیبانی از rezonings و برای بحث مشارکت بخش خصوصی و دولتی برای پرداخت rehabbing ضعیف و ناتوان عمومی تحولات مسکن به عنوان دلایل خود برای حمایت از او.

“ما نمی توانیم انتظار برای دیدن چشم به چشم با هر مقام برگزیده در هر موضوع,” او اضافه شده است. “ما می توانیم و باید حمایت آن دسته از داوطلبانی که در حال حاضر به طور مستقیم و صادقانه گفتگو در مورد راه ما می توانیم با هم کار کنند به حرکت شهرستان به جلو — و ما معتقدیم داناون است که نامزد.”

Whelan را Feb. 14 ایمیل به نام برای REBNY را به جیب اعضا برای کمک به ریچاردز’ کمپین و شامل یک دعوت به یک Feb. 19 جمع آوری کمک های سازمان یافته توسط ملکه کارگزار املاک و مستغلات اریک Benaim.

ریچاردز بارها در آغوش املاک و مستغلات در طول مسابقه حتی به عنوان فعالان پیشرو در غرب کوئینز فلکس تازه کشف شده خود را در قصبه سیاست است.

REBNY president James Whelan
REBNY رئیس جمهور جیمز Whelanحسن نیت ارائه میدهد از REBNY

او حتی آن را تبدیل به یک لاف زدن نقطه در طول یک Feb. 4 فروم سازماندهی شده توسط ملکه و اتاق بازرگانی.

“اگر Anthony نمی املاک و مستغلات چک,” او گفت: ارجاع یک رقیب آنتونی میراندا که گفته بود قبل از او در این مراسم است. “من مطمئنا اگر شما در این اتاق و می خواهید برای برش بزنید.”

REBNY حمایت کمک خواهد کرد ریچاردز با تنبل جمع آوری کمک های مردمی که گرفتار مبارزات انتخاباتی خود در اوایل روز از رقابت شدید.

او مطرح شده فقط $199,000 و نمی واجد شرایط برای شهر تطبیق بودجه با توجه به گزارش ثبت با شهرستان کمپین مالی هیئت مدیره در ماه ژانویه است.

که فقط کسری از $453,000 در خصوصی کمک های مالی دریافت شده توسط سابق شهرستان councilwoman الیزابت کراولی که مشبک دلار دیگر 498,000 در پول برای او به ارمغان بیاورد مجموع به حدود 1 میلیون دلار است.

یکی دیگر از رقیب بالا, عضو شورای کاستاریکا Constantinides, گل نزدیک به $477,000 در تامین مالی عمومی در $227,000 خصوصی در مشارکت دادن او بیش از $700,000.

چه ریچاردز فاقد در جمع آوری کمک های عضلانی او ساخته شده است تا با نهادی از جمله به ثمر رساند با حمایت Queens County حزب دموکرات است.

مارس 24, ویژه انتخابات نامیده می شد پس از سابق قصبه جمهور ملیندا کاتز چپ فرفره پس از برنده شدن در یک مسابقه به شدت مورد اعتراض به تبدیل شدن به ملکه’ دادستان منطقه پس از قصبه را در دراز مدت بالا دادستان, کیر, پوست قهوه ای درگذشت.

نه مردم شروع به پریدن کرد در این فرصت برای پر کردن تا حد زیادی تشریفاتی ‘بوق’ نقش-از جمله مشخصات عضو شورای شهر Jimmy Van Bramer که بعد کاهش یافته است را با استناد به دلایل خانوادگی ،

“عضو شورای ریچاردز ساخته شده است بی شماری روابط خود را در سال کار خود را برای بهبود منطقه و ساخت بیشتر مقرون به صرفه مسکن” در این رابطه گفت: Thomas Musich. “به عنوان قصبه رئیس جمهور او را ادامه خواهد داد که موفقیت در سراسر قصبه.”

– گزارش های اضافی توسط کارل Campanile

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی