Red-hot رنجرز rip طوفان به عنوان ایگور Shesterkin دوباره می درخشد

رالی, N. C. — شاید مهم نیست همه که زیاد است اگر هنریک Lundqvist است بر روی نیمکت و یا در غرفه به عنوان او به تماشای رنجرز بازی. اما آن را نامطلوب عنوان Blueshirts’ افسانه ای goaltender در خیابان لباس خود را به عنوان تیم خود را با بزرگترین بازی احتمالا در دو سال است.

شروع به رفت و ایگور Shesterkin, Alexandar Georgiev حمایت و تفنگداران خود ادامه صعود تا رده بندی با پیروزی 5-2 در طول طوفان در شب جمعه.

رنجرز (32-24-4) در آمد با ضعف اما مشروع امیدوارم در پلی آف و در حال حاضر موفق به کسب شش از خود گذشته هفت نفر از 12 و 13 از 19. پس Shesterkin نامیده می شد تا در Jan. 6 او موفق به کسب هشت از اول نه NHL شروع می شود. Lundqvist آغاز شده است و فقط سه بازی پس از Shesterkin تماس-اما قبل از جمعه او حمایت کرده بود تا هر کس او را بازی نمی کند.

این طوفان (34-22-4) آمد به بازی برگزاری شش نقطه لبه بیش از رنجرز برای دومین وحشی-کارت نقطه با نشینان آبی, کت, Panthers و Maple Leafs همه در مخلوط.

زمان دوره سوم آغاز شده Shesterkin شده بود فوق العاده و رنجرز برگزار شد 3-1 منجر شود. Artemi Panarin کردم قدرت-بازی بازی هدف در 1:10 سوم برای 31st فصل — و 81st نقطه به آن را 4-1. اما بود که همسان با قدرت بازی هدف از طوفان, اولین قدرت-بازی بازی هدف رنجرز اجازه داده بود که در هفت بازی و 19 شانس هنگامی که سباستین Aho درآورده بیش از یک خط در 5:12 آن را 4-2.

Rookie Igor Shesterkin had another strong game for the Rangers in their 5-2 win over the Hurricanes.
Rookie ایگور Shesterkin تا به حال یکی دیگر از قوی بازی برای رنجرز در خود 5-2 برنده شدن بیش از طوفان است.AP

اما با Carolina دروازه بان Petr Mrazek روی نیمکت اضافی مهاجم رایان Strome به پایان رسید همه چیز به خالص خالی آن را 5-2.

Shesterkin شده بود آزمایش های اولیه ساخت یک زن و شوهر از صرفه جویی در اول دوره کارولینای قدرت بازی از جمله دو در جانشینی سریع در از کاپیتان جاستین ویلیامز. او همچنین ساخته شده بزرگ ارتجاعی دستکش صرفه جویی در Nino Niederreiter به نگه داشتن آن بدون گل کراوات.

که به طول انجامید تا Mika Zibanejad مسدود شات و خود را یک جدایی طلب با بلند کردن پشت دست ضربه زدن گذشته Mrazek در 16:41 از اول برای 1-0 شود.

این طوفان قادر به کراوات آن را تا زمانی که Blueshirts بودند آهسته به عقب بر گردیم بلافاصله پس از قدرت خود را بازی به پایان رسید را قادر می سازد براک McGinn به راه رفتن را از طریق اسلات و پاره کردن یک شات بیش از Shesterkin دستکش در 3:25 دوم ساخت آن 1-1.

Panarin پس از آن ساخته شده یک بازی دفاعی برای ایجاد یک فرد انسان در وضعیت نزدیک به پایان رسید که با Jesper سریع را محور خوراک رفتن در خاموش اسکیت defenseman برت Pesce در 9:48 دادن رنجرز 2-1 منجر شود. قبل از دوره دوم به پایان رسید Blueshirts کردم خوب دیگری گزاف گویی به عنوان بردی Skjei رفت و در سراسر کارولینای خالص و انداخت یکی به جلو که در آن ضربه خاموش جیک گاردینر به اسکیت بازی کردن و در رفت و اجازه می دهد رنجرز را 3-1 منجر به سوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>