فورت مایرز, Fla. — Boston Red Sox left-hander Chris فروش شروع خواهد شد در فصل مجروح لیست, مدیر, Ron Roenicke گفت: پنج شنبه.

فروش که در گزارش به اردوگاه با ذات الریه است که در پشت برنامه قرار داده خواهد شد در 15 روز مجروح لیست باقی خواهد ماند و در فورت مایرز برای تمدید بهار آموزش زمانی که تیم شکسته شد.

“با بیماری هزینه آن او در زمان دو هفته و دو هفته است که آنچه که ما می خواهم به او را به مطمئن شوید که او راست” Roenicke گفت. “او سخت کار می کرد در گرفتن بازوی خود را راست و ما نمی فکر می کنم چهار شروع می شود در بهار آموزش عادلانه بود به او.”

آن شده است یک چند ماه برای Red Sox که اخراج مدیر الکس کورا برای نقش خود در Astros,’ ثبت نام سرقت رسوایی. بوستون است که هنوز هم در حال انتظار برای پیدا کردن آنچه در مجازات MLB لوی را در برابر آنها نیز قرنطینه دو بازیکن به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس.

به عنوان برای فروش او به پایان رسید در فصل گذشته در مجروح لیست با آرنج التهاب ساخت گذشته خود ظاهر Aug. 13 در کلیولند جایی که او به پنج اجرا می شود با 12 strikeouts در 6 ⅔ نوبت. Roenicke تاکید کرد این سفر به مجروح شدن لیست مربوط است به فروش آرنج.

“هیچ چیز در همه, با, بازوی او واقعا خوب است که” Roenicke گفت. “ما واقعا خوشحال با آن است. این است که به شدت برای از دست رفته دو هفته و تنها قادر به دریافت چهار شروع می شود در بهار آموزش.”

Chris Sale
Chris فروشAP

فروش گفت که او موافق با IL تصمیم حتی اگر او در مورد آن خوشحال نیست.

“این یک فروشي,” او گفت:. “هنگامی که ما بودند در آن جلسه من گفت:” تنها چیزی که این درد من است نفس که مهم نیست.'”

او گفت: خبر خوب این است که بازوی خود را به خوبی انجام می دهند.

“این نوع از خسته کننده بخشی برای من است و من احساس می کنم مثل من ضربه مارک ها و علامت من انجام چیزهایی که من نیاز به انجام, و من احساس می کنم خوب است. من احساس می کنم واقعا خوب,” او گفت:. “بنابراین ما فقط نیاز به نگه داشتن ساختمان از وجود دارد.”

Red Sox باز فصل 26 مارس در تورنتو, خانه, درب بازکن, آوریل 2 برابر White Sox. Roenicke گفت: فروش واجد شرایط خواهد بود به طور فعال در مارس 7, زمانی که Red Sox میزبان اشعه.

فروش برنامه ریزی شده است برای پرتاب زنده پنبه حلاجی تمرین روز شنبه. Roenicke می خواهم شروع کوزه را شش بهار شروع می شود قبل از شروع فصل به طور منظم بازی. اگر فروش باقی مانده در برنامه او می تواند چهار بهار شروع می شود با دو باقی مانده یا در تمدید بهار کمپ بازی یا جزئی بازی لیگ.

فروش رفت 6-11 فصل گذشته با 4.40 عصر در 25 شروع می شود بدترین کار خود را برای یک فصل کامل پس 2012. این سومین روی لئامت دادن در مجروح لیست با بوستون. او همچنین از دست رفته حدود یک ماه در نزدیکی پایان فصل 2018 قبل از بازگشت به کمک بوستون برنده سری جهانی.

بوستون چندین کوزه در اردوگاه تلاش برای پیروزی در پنجمین نقطه در چرخش است که باز زمانی که چپ دست دیوید قیمت معامله شد به لس آنجلس داجرز همراه با Mookie بتی. در حال حاضر Roenicke دارای دو لکه را پر کنید قبل از باز کردن در شب. بوستون بوده است با توجه به بازکن برای پنجمین نقطه.

با فروش از بوستون به احتمال زیاد روز افتتاحیه شروع خواهد شد left-hander Eduardo Rodriguez, که منجر به چرخش در فصل گذشته رفتن 19-6 با 3.81 عصر در یک لیگ برتر-بهترین 34 شروع می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im