Red Sox تقلب بررسی به پایان می رسد با کروناویروس و تاب

در آستانه آنچه که قرار بود روز افتتاحیه MLB کمیسر راب مانفرد گفت: او را نشان می دهد یافته های خود را به Red Sox, فریب دادن پروب های یک بار بیس بال می گرداند.

اگر خوش بینانه مانفرد است راه خود را در آمریکا تفریح و سرگرمی خواهد شد برخی از زمان است.

“ما باید به یک عزم با توجه به آنچه در این تاریخ دقیق است به عنوان به چه مقدار از یک دوره آماده سازی ما نیاز به” مانفرد ESPN گفت: در روز چهارشنبه.

“بیس بال به عقب خواهد بود” مانفرد گفت. “هر زمان که آن را امن برای بازی ما خواهید بود. و طرفداران ما خواهد بود.”

MLB تعطیل بهار آموزش به عنوان ورزش حرفه ای ترین لیگ رفت و در وقفه به دلیل coronavirus و بهار آموزش به احتمال زیاد می توانست به جای قبل از فصل به طور منظم به آغاز شد.

Mandfred همچنین گفت MLB است “احتمالا نه میخوام قادر به انجام” 162-بازی فصل. “من فکر می کنم که روشن” او گفت:.

ساخت مسائل بیشتر به چالش کشیدن برای مانفرد طول MLB را coronavirus-اعمال وقفه لیگ و اتحادیه بازیکنان نیز در وسط مذاکره یک توافق دسته جمعی با آن زمان یک میله میله به پایان می رسد در ماه دسامبر 2021.

بیس بال تا به حال چند coronavirus موارد به عنوان دو یانکی ها جزئی leaguers و یکی Boston Red Sox جزئی اتحادیه باید آزمایش مثبت برای این بیماری است.

Alex Cora
الکس کوراسازمان حفاظت محیط زیست

همانطور که برای Red Sox پروب آن را تبدیل به تنها بخشی از یک لیست بی پایان از مسائل ورزشی به تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

مانفرد گفت: “رک و پوست کنده اند و نه در زمان حال به نوبه خود به” گزارش یافته های خود را به, آیا Red Sox فریب خورده در جهانی 2018 سری فصل با سرقت علائم الکترونیکی.

مانفرد گفت: تحقیقات پیچیده شده بود و که این گزارش منتشر خواهد شد فقط در زمان برای هر بیس بال شروع می شود به بالا.

Red Sox مورد بررسی قرار گرفت و پس از MLB تایید whistleblower حساب که Astros الکترونیکی سرقت علائم در طول فصل از آنها برنده سری جهانی در سال 2017 و طول قطعات 2018 فصل است.

هوستون جریمه شد 5 میلیون و پیش نویس میدارد و اخراج آن مدیر و مدیر کل پس از هر دو متوقف شد توسط MLB برای توقف تقلب و رسوایی.

اما بعید است که Red Sox را به عنوان سخت و مجازات به خاطر این مورد فاقد خلاف کاران و فیلم هر دو کمک کرد که دلالت Astros.

الکس کورا که در زمان بیش از عنوان Red Sox مدیر در سال 2018 در حال حاضر از کار اخراج شد و پس از او یافت می شود که در Astros حلقه در حالی که این تیم نیمکت مربی. MLB خواهد شد و به احتمال زیاد موضوع کورا تعلیق.

یک وکیل برای Red Sox در هفته گذشته را تکذیب کرد این تیم به صورت الکترونیکی به سرقت برده نشانه به عنوان بخشی از یک کلاس اقدام کت و شلوار در آورده با یک DraftKings bettor که ادعا Red Sox و Astros ایجاد ناعادلانه قمار استفاده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>