فورت مایرز, Fla. — در آخرین Red Sox’ ملی در کابوس به پایان رسیده است.

شش روز پس از خبر اول شکست یک Mookie بتی تجارت به داجرز — با زمان در بین پر شده با فن واکنش و گزارش بیش از معامله اصلی سقوط به غیر از پزشکی بررسی — یک بازسازی از نسخه بالاخره رسمی شد دوشنبه شب. Red Sox برخورد بتی خود را برگزیند ستاره است که تبدیل به یکی از بهترین بازیکنان در بازی بیس بال, David قیمت و نقدی ملاحظات به داجرز برای جوان outfielder الکس Verdugo و چشم انداز Jeter فراز یک infielder و کانر وانگ گیر.

“ما می دانستیم که آن خواهد صدمه دیده است و آن را به صدمه دیده است در حالی که کمی” رئیس بیس بال افسر خایم بلوم گفت: دوشنبه شب در Fenway جنوبی کمتر از 48 ساعت قبل از اولین تمرین برای کوزه و خشکشویی در بهار آموزش. “به عنوان مشکل آن را به عنوان و به عنوان سخت به عنوان آن را همچنان به احساسی ما احساس کردیم که این پوزیشن ما از نظر تصویر بزرگ از نظر ما آینده بلند مدت بود به اندازه کافی بزرگ گام رو به جلو است که با وجود مشکل بودن آن چیزی بود که ما نیاز به انجام است.”

Red Sox وارد offseason امید به تحت لوکس-مالیات آستانه پس از بیس بال بالاترین حقوق و دستمزد فصل گذشته در حدود 242 میلیون دلار در هر Fangraphs. بتی یک انتظار عامل رایگان شد مجموعه را به $27 میلیون در این فصل در حالی که قیمت تا سه سال و $96 میلیون چپ خود قرارداد. Red Sox در حال گزارش پرداخت نیمی از این پول به سمت چپ در قیمت قرارداد اما تجارت اجازه خواهد داد که آنها خود را برای تنظیم مجدد مالیات لوکس اجازه می دهد برای انعطاف پذیری بیشتر در آینده است.

با وجود حقوق و دستمزد کمپرسی که فرستاده خود را بهترین بازیکن بسته بندی برای لس آنجلس, شکوفه, اصرار سازمان هنوز هم معتقد است که می تواند رقابت در سال 2020 است.

“ما فکر می کنم آن است که واقع بینانه گفت:” بلوم که استخدام شد از اشعه در ماه اکتبر. “در حال حاضر چه Mookie و دیوید قادر هستند در این زمینه زیادی است. من قطعا فکر می کنم آن را معقول و منطقی به انتظار داریم که ما در حال رفتن به بدتر بدون آنها. اما ما باید واقعی استعداد خوبی در آینده ما اضافه شده استعداد به فهرستی از این زمستان و من فکر می کنم این مهم است به نقطه — ما احساس کردیم در ابتدای زمستان که این تیم تا به حال خیلی بیشتر استعداد در آن از 84 برنده آن قرار داده تا آخر سال. ما هنوز هم فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از استعداد در اینجا به رقابت بپردازند.”

اولیه تکرار تجارت که عمومی شد پس از آن بود که توافق در هفته گذشته شامل Red Sox سخت گرفتن-پرتاب پارچ Brusdar Graterol از دوقلوها به عنوان بخشی از یک تیم تجارت است. اما پس از یک پزشکی بررسی Red Sox گزارش بازدید Graterol به عنوان بیشتر از یک مسکن از یک شروع پارچ که منجر به دستگیری و برخورد با کم Graterol و افزود: فراز و وانگ.

Verdugo است که انتظار می رود به جای بتی در زمینه درست در حالی که فراز بالا-100 چشم انداز می تواند بوستون دوم baseman از آینده است. اما که نمی خواهد خیلی آرامش به طرفداران در بوستون که دیده می شود تیم خود را برنده چهار گذشته 16 سریال های روز دنیا.

“تصویر بزرگ و چگونه این متناسب به ما شانس را به نفع خود تا آنجا که ما می توانید در طی دوره های بعدی تعداد سال های که تا به حال به را مقدم,” بلوم گفت. “شما نمی تواند ترس به انجام چیزی است که شما فکر می کنم درست است در تصویر بزرگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر