Red Sox آشکار جزئی اتحادیه تست مثبت برای coronavirus

Boston Red Sox اعلام کرد که جزئی بازیکن لیگ تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

ناشناس بازیکن با دریافت این تشخیص در روز دوشنبه و به خوبی انجام می دهند Red Sox در بیانیه ای گفت. این تیم نیز گفت: این بازیکن برای اولین بار در Red Sox سازمان برای تست مثبت برای این ویروس تا به حال “بیش از احتمال” قراردادی به این بیماری پس از خروج از Fenway جنوبی Red Sox مرکز آموزش در فورت مایرز در 15 مارس.

به عنوان یک احتیاط Red Sox را تعطیل ورزشگاه و ساختمان های اطراف آن برای دو هفته آینده و انجام یک “تمیز کردن عمیق’ به ضد عفونی کردن امکانات.

“پس از مشاوره حرفه ای بهداشت و درمان باشگاه دستور داده تا همه بازیکنان و کارکنان که آمد به تماس نزدیک با تحت تاثیر بازیکن را به خود قرنطینه برای یک دوره دو هفته” Red Sox در بیانیه ای گفت.

دو یانکی ها جزئی leaguers نیز باید آزمایش مثبت برای این ویروس پس از در نظر گرفتن بخشی در بهار آموزش در باشگاه جزئی لیگ پیچیده در تمپا. Red Sox و یانکی ها تنها MLB franchises به یک شناخته شده coronavirus مورد در میان بازیکنان خود را.

هنوز هم وجود دارد چند Red Sox بازیکنان که آموزش به طور داوطلبانه در Fenway جنوب تسهیلات پس از MLB بهار, آموزش لغو شد در مارس 12. این بازیکنان در حال حاضر نمی تواند بازگشت به تسهیلات برای دو هفته و باید قطار در جای دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>