Red Sox سه گانه-صدای جزئیات خسته کننده coronavirus ترساندن

جاش Maurer است که مانند بسیاری از رسانههای که تا به حال سفر در سراسر کشور بیش از چند هفته گذشته در مورد گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Maurer, که با این نسخهها کار به عنوان play-by-play پخش برای Boston College Eagles تیم بسکتبال مردان همراه با Red Sox سه گانه-A وابسته در پوتوککت گفت: در رشته توییتهایی که او به احتمال زیاد شده است داشتن علائم کروناویروس.

“به من گفته شده است توسط پزشکان از طریق تلفن به فرض من Covid-19 شده اند و در قرنطینه در خانه من در پراویدنس, R. I.” Maurer توییتی. “من خوش شانس است که من علائم قابل کنترل است. من از اغلب اگر آن را ممکن است برای گرفتن تست شده اما همانطور که در حال حاضر هنوز هم وجود دارد هیچ راهی برای من به یک دریافت خواهید کرد.”

Maurer شده است در قرنطینه با علائم و نشانه های این ویروس مانند سازگار تب یا لرز همراه با تنگی نفس پس از بازگشت به خانه اش در پراویدنس در مارس 12. Maurer گفت: علائم خود را کنترل و که او احساس بهتر است.

Maurer گفت بوستون هرالد که او ممکن است برداشت این ویروس در حالی که سفر در چند هفته گذشته پخش ایگلز بازی بسکتبال در فلوریدا و ACC Tournament در کارولینای شمالی.

Maurer گفت: او می دانست که این یک خطر حتی اگر او به دنبال دستورالعمل های تعیین شده توسط متخصصان پزشکی به مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و شستن دست های خود را هر کجا که او رفت.

“من بود که من فکر کردم خیلی مراقب باشند اما واقعیت این است که من فکر می کنم در این دوره از هفته که بین رفتن به ایالت فلوریدا و سپس آمدن به خانه و سپس رفتن به ACC tournament من فکر می کنم من آمد به تماس معمولی با مردم بیشتر که در طول هفته-کشش طولانی از من در هر هفته از سال است.” Maurer گفت: این سایت.

“وجود دارد بسیاری از طرفداران وجود دارد. بنابراین مراقب باشید که شما ممکن است سعی کنید به, من فقط می دانم که من در معرض خودم به این خطر بیشتر از من باید.”

در حالی که Maurer گفت: او می خواهم به یک آزمایش برای تایید اگر او مثبت است ، گفت: او قویا معتقد است که افراد مبتلا به موارد شدید باید اولویت را به کروناویروس کیت به دلیل محدود در دسترس است.

Maurer ابراز سرخوردگی خود را با آیلند فرماندار Gina Raimondo و دیگران رهبران این کشور گفت: آنها در حال تصمیم گیری بدون داشتن اطلاعات کافی در مورد نحوه مبارزه با گسترش ویروس.

“رهبران ما خواسته شده است که برای تصمیم گیری بر مبنای نادرست اعداد آنها ارائه شده است” او هنوز توییتی. “نظر من این است که ما رهبران در حال پرواز کورکورانه در تلاش برای هدایت ما از طریق گام های بعدی. لطفا این تهدید به طور جدی به عنوان آن را سزاوار باشد.”

“این احتمال وجود دارد که وضعیت در جامعه خود را بدتر از شما متوجه در حال حاضر. با تشکر برای خواندن و به من اجازه دریافت این سینه ی من! اقامت امن و سالم!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>