Red Sox کریس فروش شگفتی اگر او ندانسته بود coronavirus

Chris فروش نمی شروع بهار آموزش با هم تیمی های خود. مورد خفیف پنومونی برگزار شد او را به عقب.

در حال حاضر او تعجب اگر که بیماری می تواند رمان coronavirus که جهانی تبدیل شده است همه گیر.

“اگر من تا به حال آن کسی در خانواده من و بسیاری از مردم در پارک شده اند آلوده” مجروح Red Sox تک خال به خبرنگاران گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی. “این قطعا عبور ذهن من است.”

فروش و انجام تست منفی برای آنفلوانزا در ماه فوریه قبل از تست برای coronavirus فراگیر شد. او امیدوار است که یک تست آنتی بادی هر زمان که یکی می آید در دسترس آشکار خواهد شد اگر او تا به حال coronavirus.

چند Red Sox جزئی leaguers بودند قرنطینه با توجه به coronavirus نگرانی در آغاز بهار آموزش. و یک جزئی-لیگ بازیکن در سیستم خود را تست مثبت در نزدیکی پایان ماه گذشته. دو یانکی ها جزئی leaguers نیز آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

یا نه وجود دارد یک فصل بیس بال او نمی تواند بخشی از آن است. سخت-پرتاب southpaw به تازگی تحت عمل تامی جان عمل جراحی به پایان رسید که او در سال است. در روز پنج شنبه او می تواند شروع rehabbing پس از گرفتن بازیگران خود را خاموش.

“اگر شما به من گفتن تنها چیزی که من را مجبور به انجام کار سخت در rehabbing این آرنج ما هستیم” فروش گفت. “وجود ندارد و بیشتر بحث است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>