بهترین راه حل های بی سیم برای آیفون ها و تلفن های اندرویدی
آخرین بروزرسانی: 4 ژانویه ، 2020 کارشناسان قدرت قابل حمل
راهنمای PowerBank از خواننده پشتیبانی می کند. هنگامی که از طریق پیوندها در سایت ما خریداری می کنید ، ممکن است یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.
بهترین بانک قدرت شارژ بی سیم برای S10 ، S9
پاوربانک های بی سیم راحتی شارژ در تمام روز را بدون کابل ارائه می دهند و به خصوص برای میز کار بسیار عالی هستند
خریداری پاوربانک شیائومی ردمی
پاوربانک های بی سیم یک دسته نسبتا اخیر و بسیار نادر از شارژرهای قابل حمل هستند. پاوربانک های بی سیم به شما امکان می دهند تلفن خود را بدون استفاده از کابل به طور مداوم شارژ کنید و دستگاه خود را در بالای پاوربانک قرار دهید. این بسیار مفید برای استفاده در میز کار و هنگام مسافرت است. در 2 سال گذشته بسیاری از تولید کنندگان تابلوهای برق بی سیم را منتشر کرده اند ، اما تعداد بی سیم های بی سیم با کیفیت بسیار کمی در حال حاضر در بازار وجود دارند.

در هنگام انتخاب بهترین پاوربانک های بی سیم ، دریافتیم که اکثر پاوربانک های بی سیم موجود در بازار از کیفیت ساخت ضعیف برخوردار بوده و یا دارای شارژ متناقض یا سابقه خدمات و ضمانت مشتری هستند. آنچه ما را غافلگیر کرد این بود که تقریباً تمام این پاورباندهای غیر قابل اعتماد در بازار کلون های یکدیگر فقط با نام های مختلف تجاری بودند (آنها اسامی کاملاً عجیب نیز داشتند). آنها معمولاً در صفحات محصول خود رتبه بندی محصولات بالایی را نیز دستکاری یا جعلی کرده اند. امیدواریم که در آینده تعداد پاوربانک های بی سیم با کیفیت (و موارد شارژ بی سیم) افزایش یابد زیرا شارژ بی سیم یک ویژگی بسیار مناسب است.

از آنجا که شارژ بی سیم یک تجربه بسیار متفاوت از یک پاوربانک سیمی است ، خرید از یک نام تجاری معتبر به شما آزادی تعویض / بازگشت بی دردسر در طول تعویض یا گارانتی (18-30 ماه) می دهد ، در صورت عدم تحقق محصول شما انتظارات

قبل از اینکه بیشتر به این موضوع بپردازیم ، در اینجا باید دو نکته را در مورد باند های بی سیم در نظر داشته باشید –

    تلفن های Android: پاوربانک های بی سیم تلفن های اندرویدی را تقریباً نیمی از یک چهارم شارژ می کنند که بیشتر شارژرهای دیواری موجود در تلفن شما است. حداکثر سرعت شارژ ارائه شده توسط پاوربانکهای تقریبا بی سیم 5 وات است و این ترجمه در حدود 25 تا 30 درصد در ساعت برای اکثر تلفن ها ترجمه می شود. شارژ کامل حداقل 3-4 ساعت طول می کشد.
    iPhones: شارژنی که همراه آیفون ها (Xs / X / 8/7/5) در حال حاضر شارژر 5 واتی است. از این رو ، بیشتر آیفون ها با استفاده از پاوربانک های بی سیم تقریباً با همان سرعتی که با شارژر سهام اپل که با آیفون وارد شده است شارژ می شوند.
    تمام پاوربانک های بی سیم همچنین می توانند به عنوان منبع سیمی کار کنند. در حالت سیمی ، پاوربانک بی سیم تلفن شما را در حالت بی سیم تقریباً 4 برابر شارژ می کند. اگر می خواهید سریع تلفن خود را شارژ کنید ، این بسیار مفید است.
    شارژ شدن بی سیم در حدود 25 تا 30٪ از شارژ سیمی کارایی کمتری دارد. بنابراین اگر از پریز برق فاصله زیادی دارید و می خواهید باتری پاوربانک خود را به حداکثر برسانید ، بهتر است در حالت سیمی شارژ شوید. یک پاوربانک بی سیم 10000 میلی آمپر ساعتی S8 یا S9 را در حالت بی سیم حدود 1.5 برابر شارژ می کند اما در حالت سیمی 2 بار آن را شارژ می کند.

در اینجا مجموعه ما از بهترین بانکهای برق بی سیم که بر اساس عملکرد شارژ مشاهده شده ، کیفیت ساخت ، سرعت شارژ ، وزن / اندازه و پشتیبانی مشتری موجود در بازار موجود است.
بهترین بانک بی سیم به طور کلی

کابل شارژ بی سیم RAVPower 10000

پاوربانک RavPower 10000 Wireless بهترین انتخاب ما در میان تابلوهای برق بی سیم است. RavPower 10000 Wireless تعادل بسیار خوبی بین ویژگی ها ، قیمت ، کیفیت ساخت ، وزن و خدمات به مشتری ارائه می دهد که به نظر ما بهترین شرکای پولی برای شارژ بی سیم است.
شارژر قابل حمل بی سیم Qi برای سامسونگ S10 ، S9 +
RAVPower 10000 Wireless یک پاوربانک به اندازه تلفن های هوشمند است که اکثر تلفن های هوشمند 25٪ تا 100٪ را دو بار در حالت بی سیم و 2 بار در حالت سیمی شارژ می کند.

شارژر قابل حمل بی سیم RavPower 10000 بیشتر شارژرهای بی سیم Qi را با استفاده از تلفن های سازگار آندروید سازگار (مانند S10 / S9 / S8 / Note 9/8 / LG G6 / G7) و آیفون X / X را حدود 1.5 برابر در حالت بی سیم و 2 بار در حالت سیمی شارژ می کند. . این آیفون 8 را تقریباً 2.4 بار در حالت بی سیم و حدود 3 بار در حالت سیمی شارژ می کند.

این پاوربانک با استفاده از یک شارژر دیواری 2.4 آمپر در حدود 6 ساعت شارژ می شود. اکثر شارژرهایی که این روزها با تلفنهای اندرویدی همراه هستند می توانند 2 / 2.4 آمپر @ 5V را تأمین کنند و برای شارژ RavPower 10000 Wireless می توان از آنها استفاده کرد.

RavPower 10000 Wireless اندازه گیری 5.7 اینچ x 2.9 x 1 اینچ و وزن آن حدود 8 اونس (250 گرم). از آنجایی که قرار است از پاوربانک بیشتر به عنوان یک پد شارژ استفاده شود و به عنوان یک پاوربانک دستی نباشد ، وزن آن قابل قبول است.

یکی دیگر از امتیازات عالی RavPower 10000 Wireless ضمانت 30 ماهه عالی RAVpower (پیش فرض 18 ماه + 12 ماه ثبت نام). این ، همراه با سرویس پاسخگو ، RavPower 10000 Wireless را به عنوان یک پاوربانک بی سیم برتر انتخاب ما می کند.

جوانب مثبت بی سیم RavPower 10000:

        پاوربانک را می توان هنگام شارژ تلفن ها شارژ کرد. این کار به شما امکان می دهد تا هنگام شارژ کردن تلفن خود ، آن را به طور کامل بالا نگه دارید.
        کیفیت ساخت عالی ، به اندازه کافی قوی برای استفاده سنگین.

    شارژ می شود