قرمز کوزه پیشنهاد ‘sandlot’ بازی در طول بازی MLB شکستن

Cincinnati Reds کوزه ترور بائر و داود نجار باید فکر یک مدرسه ایده به فعال باقی می ماند با MLB بهار, آموزش لغو و فصل به طور منظم به تعویق افتاد.

بائر و نجار ارسال شده در توییتر یک دعوت نامه برای هر لیگ و یا جزئی لیگ بازیکن برای بازی sandlot-سبک بازی آنها می خواهم به نگه داشتن جایی در منطقه ققنوس. هر پارچ یا hitter وظیفه که رقابت در این بازی خواهد بود که مجهز به یک میکروفون خواهد شد که یکی از ویژگی های پخش پخش بائر وب سایت حرکت و شخصی خود را در کانال های رسانه های اجتماعی.

بائر اظهار داشت اعتقاد خود را بازی برگزار خواهد شد با وجود هیچ اعلام رسمی هنگامی که و که در آن برگزار خواهد شد. بازی می پردازد ادای احترام به 1993 فرقه کلاسیک فیلم “The Sandlot.”

یک GoFundMe صفحه آغاز شده است درخواست از مردم برای اهدای کمک های مالی به حمایت از هر ورزشگاه کارکنان است که نمی توانند کار کنند تا MLB تصمیم می گیرد به سر فصل خود را.

“تایید کرد که این اتفاق می افتد” Bauer اظهار داشت در توییتر خود پست در روز جمعه. “هیچ اعلامیه های بیشتر خواهد شد به دنبال در حال حاضر و یا خطر از دست رفته آن را به طور کامل”

برخی از بازیکنان مشتاق به ایده بازی مانند بائر سابق سرخپوستان هم تیمی مایک Clevinger ببر پارچ لوگان ساحل و دیگران که قطار خود را با باشگاه مربوطه در آریزونا.

ESPN گوینده جان Sciambi پاسخ در توییتر به Bauer اگر درخواست می تواند پخش بازی همراه با سابق MLB پارچ Dontrelle ویلیس که او نیز مایل است به بازی.

برخی از بائر را به هم تیمی های باقی مانده نزدیک به تیم مرکز آموزش در گودیر, Ariz., در حالی که دیگران به رهبری بازگشت به سینسیناتی و یا خود را offseason خانه در حالی که MLB تاخیر می رود.

در حالی که این ایده برای تلفن های موبایل سرگرم کننده و معلوم نیست که اگر بازیکنان تیم خواهد بود پذیرای آنها بازی مانند یک بازی و چه بالقوه خطرات مالی آنها خواهد بود اگر یکی از آنها را مجروح ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de