شادابی لوقا Voit رمپ up ‘نخبگان’ یانکی ها اعتیاد به مواد مخدره

دو جانبه هسته جراحی در اواخر اکتبر نبود اختیاری برای لوقا Voit که دچار شکم فشار در اواخر ماه ژوئن که فرود آمد و او را مجروح لیست تا اواسط ماه جولای. Voit بازگشت به قفسه جولای 31 و از دست رفته تقریبا یک ماه با یک فتق ورزشی.

با توجه به اولین baseman, اما, این روش نه تنها تعمیر مشکل اما در ترکیب با پس از عمل جراحی و بازتوانی کار به طور قابل توجهی بهبود یافته دیگر مناطق خود را به خوبی ساخته شده است 6-پا-3, 225 پوند قاب.

“من هرگز احساس بهتر در زندگی من است. آن را همه چیز. من احساس می کنم سریع تر چابک تر و قدرت من است” Voit گفت: پست در حالی که رانندگی را از طریق آتلانتا در راه خود را از میسوری به تمپا در روز شنبه.

Voit که تبدیل 29 بهمن. 13 نه تنها پمپ مورد بدن خود را.

“یکی از بهترین تیم ها در بازی بیس بال” Voit گفت: هنگامی که درباره 2020 یانکی ها. “این تیم نخبگان, نخبگان شروع تبادل و نخبگان صف.”

پس از یک جامد 39-عملکرد بازی در سال 2018 که راست دست hitter وظیفه معرفی خود به پینستریپس با ضربه .333 (44-برای-132) با 14 homers 33 RBIs نوشته شده و یک 1.095, عملیات, Voit میزد .280 (113-برای-429) با 17 homers 50 RBIs و .901 OPS در 78 بازی سال گذشته زمانی که او تیره و تار عضلات شکم کشیدن به پایه دوم پس از هدف قرار دادن دو برابر Red Sox در لندن در ژوئن 30. که منجر به دو ایل نانامی به بازی. Voit فعال بود اما بازی نمی کند در دستگاه های کمک شنیداری در برابر دوقلوها و حذف از یانکی ها’ فهرستی برای ALCS در مقابل آستروس.

Luke Voit Yankees 2020 season
لوقا Voitچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

با توجه به یانکی ها با استفاده از IL 39 زمان های مختلف برای 30 بازیکن (هر دو سوابق MLB) در فصل گذشته این بود تعجب آور Voit تنها کسی نیست که نیاز به عمل جراحی پس از یانکی ها حذف شد توسط آستروس در بازی 6 از ALCS.

Masahiro Tanaka تا به حال استخوان خار حذف از آرنج راست. مانند Voit راست دست است که انتظار می رود به آماده بود که کوزه و خشکشویی گزارش به George M. Steinbrenner زمینه on Feb. 12. هارون هیکس’ آرنج راست مورد نیاز تامی جان عمل جراحی و او نیست و انتظار می رود تا ماه ژوئن. در پا برای اولین بار از هفت سال 70 میلیون دلار معامله هیکس محدود بود به 59 بازی با توجه به پایین مشکل کمر و زانو مشکل است. او در دستگاه های کمک شنیداری فهرستی اما فعال بود برای ALCS.

یک سال پیش در این زمان Voit و گرگ پرنده آماده شد به رقابت برای شروع اول-پایه کار است. هر دو ساخته شده و باز روز فهرستی, اما پرنده بازی فقط در 10 مارس بازی ها, بازی رفت, IL (چپ پلانتار فاسیا اشک) و هرگز بازنگشت. او نبود مناقصه قرارداد باقی می ماند و عامل آزاد است.

با فهرست اسامی تورم به 26 از 25 در این فصل می تواند وجود دارد اتاق را برای چپ دست ضربه اول baseman مایک فورد به اشاره خود را بر روی راه بزرگ-لیگ باشگاه. ذکر شده در 6 پا و 225 پوند او به نظر می رسد سنگین اما یانکی ها بر این باورند فورد قدرت واقعی است پس از ضربه 12 homers با 25 RBIs و ارسال .909 OPS در 50-بازی های لیگ.

با راست دست سنگین صف فورد می تواند از چوب به عنوان اولین baseman/DH.

اما DJ LeMahieu به کار گرفته شده پایه اول در فصل گذشته با وجود جدید بودن به موقعیت. LeMahieu آغاز شده 28 بازی در ابتدا اما با Gleyber تورس در حال حرکت از دوم به کوتاه و جایگزینی دیدی Gregorius, LeMahieu خواهد بود که به طور منظم baseman دوم.

یانکی ها طرح را به یک بهار-آموزش نگاهی میگوئل اندوجر در پایه اول و در قسمت سمت چپ پس از جیو Urshela گرفت و سوم و تحویل یک جامد فصل در بشقاب و در این زمینه است. پس از اتمام دوره دوم در سال 2018 AL Rookie از سال مسابقه آندوخار را 2019 فصل به پایان رسید و در مارس 12 با توجه به شانه راست عمل جراحی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>