آیا می دانید که در آن شما و آنچه شما انجام شد 50 سال پیش امشب ؟ من انجام دهد. من تکیه داده بود و از پنجره اتاق خواب با هدف رادیو ترانزیستور در یک دست به سمت ساختمان امپایر استیت, تلفن گیرنده در طرف دیگر که من نگه داشته در یک خط باز با دوست من فرد Balin بنابراین ما می تواند هر دو گوش به Canadiens-Black Hawks بازی از طریق صدای ترق و تروق استاتیک از ایستگاه در شیکاگو است.

آن را در 5 آوریل 1970 و آن ساعت پس از معروف ترین به طور منظم فصل بازی در رنجرز تاریخ 9-5 بعد از ظهر پیروزی بر بال های سرخ است که به معنای Blueshirts را برگشتی اگر Canadiens از دست به سیاه و شاهین به ثمر رساند در حالی که کمتر از پنج گل.

در واقع این بود که نه تنها معروف ترین بازی در رنجرز به طور منظم فصل تاریخچه این نشان مهیج ترین و uproarious نهایی روز همیشه NHL فصل. این Blueshirts وارد شده بود دو امتیاز پشت سر مونترال نیاز نه تنها به نفع خود به شانس را به پایان برساند چهارم و واجد شرایط برای جام استنلی مسابقات اما نیاز به نمره حداقل پنج گل بیشتر از Canadiens را در یک شکست.

آره این اولین tiebreaker: گل به ثمر رساند. رنجرز به روز آخر در 37-22-16 با 237 گل. دفاع از قهرمان جام حبس در آمد در 38-21-16 با 242 گل. این Blueshirts متعلق به دوم tiebreaker بنابراین دیفرانسیل پنج به اندازه کافی خواهد بود.

رنجرز بوده است قایقرانی همراه در وهله اول با یک 34-12-12 علامت تا براد پارک پایدار شکسته مچ پا در دیترویت در فوریه. 19. این Blueshirts برنده دو از سه نفر اول بدون شماره 2 و سپس فرو رفتن 1-9-3 در بعد 13 به سقوط از یک نقطه حذفی.

“من 17 سال و از دست رفته هرگز برگشتی” پارک گفت: از طریق تلفن در روز شنبه. “اگر وجود داشت همیشه یک سال است که قرار است که در معرض خطر که در آن بود.”

پارک بازگشت و با یک هفته برای رفتن از این تیم و یکی اما پس از آن دمیده شد در دیترویت در آخرین شب از فصل باقی می ماند دو امتیاز پشت سر مونترال. قرمز بال مسجل یک نقطه با این پیروزی و به عنوان پاداش partied سخت حتی با یک بازی بعد از ظهر در باغ در حال آمدن به سمت راست.

من کپی مدتها پیش سقوط از هم جدا و در یک نقطه من احتمالا تا به حال حفظ هر کلمه, اما اگر شما می خواهم مراقبت به خواندن یک کتاب در این فصل شما به احتمال زیاد باید برخی از زمان برای انجام این کار در حال حاضر “یک سال بر روی یخ” توسط جرالد Eskenazi است برای شما.

و اگر شما می خواهم به خواندن یک کتاب در این بازی و در این روز پس از آن “9 اهداف” توسط Reg Lansberry پر لایحه. این بازدید در هر توجه داشته باشید و آن را فوق العاده است. به علاوه حتی من نقل قول شده.

محل بود و شاید نیمه کامل در شروع است. ساختمان — حداقل 419 جایی که من در ردیف C صندلی 4 با Balin در سمت چپ من در صندلی 3 و رئیس دنیس رایان در صندلی 6 و یا همسر خود را پت یا پسر برنی در صندلی 5 — در زمان در فضای یک ایرلندی از خواب بیدار شوید.

“ما وجود دارد و آن را مانند” چه چیزی ما را به از دست دادن؟’ “پارک گفت. “من هرگز در یک بازی مانند آن. این همه جرم. شریک زندگی من بود Arnie قهوه ای و یکی از ما بود تا پیوستن به عجله در هر زمان و پنجمین پسر, فریب داد, بیش از حد. بدون دفاع. همه برو برو برو.”

میله گیلبرت به ثمر رساند 36 ثانیه در. قرمز بال آن را به سرعت. جک Egers جایگزین مجروح ویک هدفیلد به ثمر رساند و دو بار. دیو Balon گل دیگر. چهار گل در اولین دوره است. باغ بود ، رنجرز متوجه شده است.

“ما به اتاق آمد بین دوره و آن را مانند, ‘OK که یک شروع خوب در حال حاضر اجازه دهید آماده” پارک گفت. “ما برای شروع دومین و اگر وجود دارد شاید 7,500 وجود دارد در شروع آن بود و در حال حاضر حدود 12000. آن را فوق العاده نشاط بخشی. و پس از آن زمانی که ما می آمد برای این باغ پر بود.

“وای!”

وجود دارد سه گل در دوم یکی دیگر از گیلبرت کاملا بعید جفت از ران استوارت و هی حدس می زنم که گل قرمز بال هدف ساخته شده است که آن 7-3 در اواخر دوره? چرا پیت Stemkowski در یک, کمک, از, البته, بروس مک گرگور.

“بنابراین در حال حاضر ما در حال بازی سوم و شما می تواند احساس تورم بیرون آمدن از سکو به عنوان شما رفت تا یخ” پارک گفت. “شما می تواند احساس حضور. وجود دارد هیچ عقب نگه داشتن. Floodgates باز کرده بود.”

وجود دارد دو گل بیشتر از Balon برای تکمیل کلاه ترفند به عنوان Blueshirts ریخت 26 عکس در هدف برای یک دوره حق رای دادن به بهترین همچنین ایجاد حق رای دادن-رکورد 65 عکس در یک بازی. آن 9-3 و مربی امیل فرانسیس کشیده اد Giacomin با حدود چهار دقیقه به رفتن. دیترویت به ثمر رساند و دو بار. آن به پایان رسید 9-5.

“ما ناراحت شدند ما نمی نمره بیشتر.”

بنابراین رنجرز شد 38-22-16 با 246 اهداف است. این Canadiens شد 38-21-16 با 242 گل. مونترال مورد نیاز یا یک نقطه و یا پنج گل. این Canadiens رو نه.

از طریق cackle استاتیک, من می توانم شنیدن شاهین برو 5-2 میدوی را از طریق دوره سوم. پارک در گوش دادن ،

“تعداد کمی از ما رفته بود به آقای Laff را” پارک گفت: با اشاره به آنچه که محبوب ترین شب نقطه در زمان. “یک مرد وجود دارد به نام مادر خود را در شیکاگو از او خواست به نوبه خود به بازی و قرار دادن رادیو به تلفن. بنابراین من نشسته بود روی یک صندلی در کنار حمام بود و من خواستار از آنچه که قرار بود به میله [گیلبرت] والتر [Tkaczuk] و jens descamps [کاپیتان باب Nevin].”

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

شیکاگو مورد نیاز بازی به پایان در وهله اول و به خانه-یخ استفاده در پلی آف. هنگامی که گودال مارتین به ثمر رساند به آن را 5-2 در 10:44 این Canadiens کشیده Rogie Vachon. آنها نیاز به تنها سه نمره اهداف بیشتر است. آنها هیچ است. سیاه شاهین به ثمر رساند و پنج خالی-netters. آن به پایان رسید 10-2.

در حبس بودند و رنجرز بودند. این Blueshirts از دست دور اول در شش بازی به بوستون در این مجموعه که ویژه بازی معروف 3 نزاع و جدال در باغ پس از Giacomin گفت که گفته Derek Sanderson وجود داشت فضل بر روی سر خود را. زمان خوب است.

NHL تغییر tiebreak قانون بلافاصله جایگزین گل به ثمر رساند با هدف دیفرانسیل. اما در لیگ نمی تواند تغییر تاریخ است که کسانی که رنجرز ساخته شده است.

“این یکی از نکات برجسته” پارک گفت. “ما تا به حال کمی در مراسم والتر محل یک زن و شوهر از سال پیش بیلی Fairbairn, Teddy, ارواین [احسان], jens descamps میله Seiling ادی و آن آمد.

“این یک وحشی و دیوانه و بعد از آن نشان دهنده یکی از گشت بزرگ, داستان همیشه. ما کاملا از آن رفت و در آخرین بازی با چیزی بیش از یک بال و یک نماز. و ما تا به حال آن را پاسخ داده است.”

که در آن شما 50 سال پیش امروز ؟

من می دانم که در آن من بود. بنابراین انجام 1969-70 رنجرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de