Reliving زمان Yoenis Cespedes شد ‘سوپرمن’ برای متس

چند معاملات بودند تا کنون فورا تاثیرگذار. چند خفاش ها شد تا کنون ،

زمانی که Yoenis Cespedes به دست آورد از ببر فقط چند دقیقه قبل از جولای 31, 2015 تجارت مهلت متس شد دو بازی از اول جای اتباع. توسط Sept. 14, متس برگزار شد 9½ بازی بخش منجر برانگیخته شده توسط Cespedes’ 17 خانه اجرا می شود در 31 بازی.

Cespedes که تنها به نیویورک آمد و پس از توافق به کارلوس گومز دو روز قبل از آن — باعث Wilmer فلورس به infamously گریه در این زمینه شد nixed با توجه به یک موضوع پزشکی بود پنبه حلاجی شده .293 با 18 خانه اجرا می شود از طریق 102 بازی با دیترویت.

“حضور او در صف و در این تیم را بالا بردن سطح انرژی و من امیدوارم که آن را به افزایش سطح انرژی در ستاره شرق و در غرفه” در آن زمان مدیر کل شنی الدرسون گفت. “این است که یک بازیکن است که می تواند تاثیر بزرگی در هر دو نظر در این زمینه و چگونگی این تیم درک است.”

قریب الوقوع رایگان agent — پیوستن چهارم تیم در دو فصل زیر تجارت برای کوزه مایکل Fulmer و لوئیس Cessa — نمی هومر در 10 بازی با متس. پس از آن تاریخ است.

Yoenis Cespedes celebrates a home run with Travis d'Arnaud
Yoenis Cespedes جشن خانه اجرا با تراویس d’ArnaudAP

Cespedes’ خانه اول اجرا با متس آمد در اوت. 12. او آمار دیگری دو روز بعد. سپس کوبا outfielder لذت بردم حرفه شب (Aug. 21) در کلرادو که در آن Cespedes رفت 5-برای-6 با سه خانه اجرا می شود, پنج اجرا می شود و هفت RBIs.

“خوب hitters پیدا کردن یک شب که در آن آنها می توانند قفل خود را و آنها را از دست ندهید یک توپ” Cespedes گفت: از طریق یک مترجم. “من تا به حال این نوع از شب. این بود بهترین شب من تا به حال.”

بهترین بود و هنوز هم به آینده.

در سری بعدی در فیلادلفیا Cespedes homered در سه بازی از چهار بازی رفت و برگشت. او رفت و در سه بازی اول ماه سپتامبر است. سپس او طراحی شده که متس به حیاتی سه-بازی رفت و برگشت از اتباع homering در دو مسابقه.

“شما ببینید بچه ها در رگه اما او که اسکودوی کیپ در حال حاضر” بریوز shortstop Andrelton سیمونز گفت: طول موج. “او احساس مانند سوپرمن.”

این متس شد 53-50 زمانی که Cespedes به دست آورد. زمانی که متس’ برنده خط رسیده و هشت در سپتامبر. 14 آنها 83-61 و در مسیر به جهان سری. Cespedes بود homered برای بار نهم در 14 بازی نهایی زمان تا postseason.

نه بیشتر مورد نیاز است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>