باقی مانده است از زنی که ناپدید شد دامپستر غواصی اعتقاد به توان در محل های دفن زباله

یک زن که رفت دامپستر غواصی در کارولینای شمالی هرگز بیرون آمد زنده است و مقامات در حال حاضر بر این باورند که آنها پیدا کرده اند باقی مانده است او را در محلی دفن زباله.

استفانی Cox, 30, از Burlington تنها بود زمانی که او اقدام به جمع آوری اقلام از یک آشغال در پشت پنج زیر, فروشگاه, بخشی از Alamance عبور از مرکز نوار مدت کوتاهی پس از نیمه شب در Jan. 30, پلیس محلی در بیانیه ای گفت.

او پس از آن هرگز او را در بر داشت راه را قبل از یک کامیون وارد به خدمات جامع در مدت کوتاهی پس از 1:45 صبح آن روز, مقامات گفت. شواهد تصویری بررسی های پلیس نشان نمی دهد هر کس دیگری در این ملک تا کامیون می رسد.

کاکس خودرو کشف شد تنهایی پشت یک ردیف از کسب و کار در مرکز خرید حدود 12:30 p. m. در آن روز کشته شده است. خانواده او گزارش خود را از دست رفته به Greensboro اداره پلیس فقط قبل از 8 p. m. آن شب.

آب و هوا و شرايط متوقف جستجو برای کاکس از روز پنج شنبه — اما هنگامی که محققان از سر جستجوی دوشنبه آنها یافت می شود باقی می ماند و اعتقاد به او در حدود 5 p. m. در Uwharrie, زیست محیطی محل های دفن زباله در مونتگومری که در آن پلیس بر این باورند مطالب که آشغال گرفته شد.

مونتگمری شهرستان کلانتر دفتر کار با هر دو محلی و دولت معاینات پزشکی دفاتر به طور رسمی شناسایی باقی مانده است, مقامات گفت.

“عوامل دیگر مانند لباس باید به کمک در این فرایند” برلینگتون پلیس دستیار ارشد برایان طولانی سی ان ان گفت شنبه. “ما با اعتماد به نفس است که خانم کاکس است واقع شده است.”

کاکس خانواده گفت: آن را “غیر معمول” برای کاکس به جمع آوری اقلام از محلی dumpsters, پلیس گفت:.

“این مورد به ارمغان می آورد به نور خطرات مرتبط با مجموعه از dumpsters,”, مقامات گفتند. “معمولا شناخته شده عمل ‘دامپستر غواصی’ امن نیست.”

در ضمن یکی از دوستان راه اندازی یک GoFundMe صفحه برای کمک به پرداخت برای کاکس هزینه های مراسم تشییع جنازه که تا به حال مطرح $3,375 از آن $5,000 هدف بعد از ظهر سه شنبه.

“[استفانی] تا به حال بهترین حس شوخ طبعی & همیشه وجود دارد با تشویق مثبت هنگامی که دوستان خود را مورد نیاز او را” دوست نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su