رنسانس فن آوری صندوق های تامینی طول می کشد 17 درصد رسید با توجه به کروناویروس

صندوق های تامینی امپراتوری تاسیس شده توسط میلیاردر جیم سایمونز گرفته است یک بیت از ضرب و شتم به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس جغجغه سهام پست یاد کرده است.

همانطور که از جمعه دو بودجه اجرا شده توسط سیمونز’ رنسانس فن آوری صندوق های تامینی شرکت ارسال شده در دو رقمی ضرر و زیان برای سال شهادت” ،

رنسانس نهادی سهام صندوق پایین بود 17 درصد از روز شنبه — در مقایسه با 24 درصد کاهش در میانگین صنعتی داو جونز — در حالی که رنسانس نهادی متنوع آلفا از دست داد 13 درصد در مدت مشابه در منابع گفت.

سایمونز 82 بود که یک ریاضیدان زمانی که او تاسیس RenTech در سال 1982 است و هنوز هم مورد احترام در وال استریت برای مدال صندوق که باز است و تنها به کارمندان فعلی و سابق و بنا به گزارش افتخار دو رقمی سالانه بازده خالص از هزینه برای چند دهه.

بازنشسته شد در سال 2010 اما هنوز سود حاصل از وجوه و ارزش حدود 21.6 میلیارد دلار. این ترتیب که به طور منظم به مکان های سیمون در نهادی سرمایه گذار فهرست ثروتمندترین مدیران صندوق های تامینی از جمله آن 2019 لیست هفته گذشته منتشر شد.

RenTech موفق $130 میلیارد دلار دارایی با توجه به براده.

صندوق های تامینی به طور کلی گرفته اند آن را در زیر چانه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس افزایش ترس از رکود اقتصادی جهانی ضربه زدن حتی قدرتمند quant بودجه.

“بسیاری از quant بودجه رو با چکش در این است که الگوی این” یک ماکرو معامله گر گفت: پست.

“بچه ها که منعکس تحت پوشش ضرر و زیان خود را با استفاده از استراتژی های مختلف” این فرد گفت. “RenTech تنها quant.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>