مشهور مالی نوازنده در تقابل با TSA بیش از شکسته ابزار

مشهور بین المللی نوازنده ادعا TSA عوامل در فرودگاه JFK خود را نابود سفارشی ساز در طول یک پرواز به پاریس پس از یک تور در ایالات متحده آمریکا.

Ballaké سیسوکو یکی از Mali معروف kora بازیکنان, بررسی خود kora در یک مورد با “state-of-the-art amplifications” در یک شب هوایی فرانسه پرواز و فرود در خانه در پاریس تنها برای پیدا کردن این ابزار به طور کامل نابود شده در فوریه 4.

توجه داشته باشید وجود دارد از TSA نوشته شده در داخل مورد در کنار ابزار شکسته. این عوامل گفت: آنها باز مورد بازرسی و محتویات آن را “ممکن است جستجو برای اقلام ممنوعه.”

سیسوکو و 53 مشترک, عکس از kora — شکسته شده در قطعات و منتشر شد بیانیه ای در Facebook صفحه.

“گردن kora حذف شده است. رشته ها و پل و کل ظریف و پیچیده سیستم صوتی تقویت شده اند و از هم جدا” سیسوکو posted on Facebook.

“این kora است در قطعه…. این نوع سفارشی ساخته شده koras به سادگی غیر ممکن است به جای.”

نوازنده ناودان TSA برای خود “جهل” و ادعا کرد که این حادثه می تواند نژادی-آمیخته است.

“در مالی نیروهای جهادی را تهدید به نابود کردن آلات موسیقی قطع زبان از خوانندگان و به سکوت مالی بزرگ موسیقی میراث” او گفت:.

“و در عین حال جالب اینجاست که ایالات متحده آمریکا آداب و رسوم است که در راه خود موفق به انجام این کار. آنها جرأت انجام چنین کاری به یک موسیقیدان بازی کلاسیک ابزار؟”

سیسوکو پست عناوین ساخته شده و او دریافت کرده است ابراز حمایت از طرفداران.

در روز پنج شنبه بعد از ظهر TSA سخنگوی انکار کرد که عوامل باز کرده بود در مورد همه گفت: “این تاسف است که آقای سیسوکو ساز شد آسیب دیده در حمل و نقل پس از یک بررسی کامل از این ادعا مشخص شد که TSA نیست باز کردن ابزار مورد به دلیل آن نیست ماشه زنگ هنگامی که آن را به نمایش ممکن است مواد منفجره است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر