کرایه اتومبیل, سفر کسب و کار رکود آمار فروش خودرو سخت

سقوط تقاضا از شرکت های اجاره خودرو, شرکت ها و سازمان های دولتی است sapped ما فروش خودرو در طول coronavirus همه گیر و یک بازیابی به احتمال زیاد خواهد شد آهسته تهدید خودکار کارگران که شغل بستگی دارد ناوگان فروش.

ضعف ناوگان سفارشات در حال انتظار برای صدمه زدن به فروش ژوئن که خودروسازان خواهد گزارش روز چهارشنبه.

Cox خودرو پیش بینی ناوگان فروش سقوط خواهد کرد نزدیک به 56 درصد به 1.3 میلیون خودرو پس از غوطه وری 83 درصد در آوریل و 77 درصد در ماه آوریل است.

در کوتاه مدت ناوگان فروش یک نگرانی عمده برای خودروسازان متمرکز ramping تا تولید به گوشت گاو تا کم خونی فروشنده موجودی بالاتر-سود فروش به مصرف کنندگان است. آنها را تبدیل به یک چالش هنگامی که موجودی پر هستند اما پس از تولید باید حفظ شود به نگه داشتن خودروسازان سودآور است.

هر پایدار تولید کاهش می تواند باعث کاهش شغل در صنعت است که حدود یک پنجم از خرده فروشی در ایالات متحده.

“اگر ما نمی بینیم ارتجاعی در سال 2021 خواهد بود یک مشکل برای خودروسازان گفت: Zohaib رحیم, اقتصادی, صنعت و بینش مدیر Cox خودرو. “اما در حال حاضر آنها در حال استفاده از تمام تولید خود را به عرضه فروشندگان.”

فروش تجاری دیده می شود به آینده در سال 2021 اما دولت سفارشات ممکن است یک آمار در سال آینده پس از همه گیر و تاثیر آن بر درآمد مالیاتی روشن می شود.

اجاره ماشین صنعت — که در آن Hertz Global Holdings برای ورشکستگی زمینه حفاظت در مه — چهره عمیقا های آینده. حدود 62 درصد از نزدیک به 2.8 میلیون خودرو فروخته شده به خریداران ناوگان در سال 2019 رفت و به شرکت های اجاره خودرو.

سام Fiorani, معاون رئیس جمهور, جهانی خودرو پیش بینی در AutoForecast راه حل می گوید: این مدل ماشین رو بیشتر در معرض خطر به دلیل اتکا به پایین حاشیه ناوگان اجاره فروش شامل نیسان آلتیما و جنرال موتورز شورلت مالیبو.

ما نمایندگی مجاز و فروش در اختیار جنرال موتورز و فورد و نیسان و فیات کرایسلر و اختصاص 16.4 درصد از فروش خودرو جدید در سال 2019.

در سال 2019, ناوگان, فروش حساب برای نزدیک به 22 درصد از جنرال موتورز فروش با حدود نیمی از رفتن به اجاره ناوگان و نیم دیگر به شرکت ها و سازمان های دولتی. ناوگان فروش اختصاص نزدیک به 28 درصد از نیسان 2019 فروش با تقریبا 93 درصد از کسانی که فروش رفتن به شرکت های اجاره خودرو.

جان Ruppert فورد مدیر کل تجاری و دولت ناوگان فروش گفت: تاثیر فروش تجاری مخلوط شده است. فورد است که رهبر بازار برای بالاتر-حاشیه تجاری و دولت ناوگان فروش.

در سمت مثبت Ruppert گفت: کار از خانه سیاست را افزایش سفارشات از شرکت های مخابراتی و ایجاد تقاضای جدید برای تحویل وسایل نقلیه.

اما پس از یک تاریخی کاهش قیمت نفت Ruppert آن گفت: “می تواند برخی از زمان در سال 2021” قبل از صنعت گسترده خودرو سفارش از تولید کنندگان نفت و گاز بهبود می یابند.

قرارداد مذاکرات تجاری ناوگان سفارشات معمولا در شروع ماه مارس یا آوریل, اما در این سال به عنوان اقتصاد تعطیل.

“ما در حال دیدن آن قرارداد مذاکرات اتفاق می افتد در حال حاضر در صورت جدی” Ruppert گفت. برخی از سفارشات می تواند با تاخیر یک ماهه یا دو او گفت: معنای کلی ناوگان تجاری فروش باید بهبود برخی از زمان در 2021.

Ruppert گفت: دولت سفارشات بر اساس سال گذشته پایه های مالیاتی تا 2021 سفارشات منعکس خواهد شد در این سال همه گیر.

FCA است “صعودی” در ناوگان فروش در نیمه دوم سال 2020 با تشکر تجاری و خرید دولت آمریکا سر فروش جف Kommor گفت.

“با وجود وسایل نقلیه بیکار نشسته برای چند ماه در سال 2020 های تجاری و دولت ناوگان اپراتورها باید یک برنامه ریزی آنها پایبند به حداکثر رساندن خود باقی مانده, ارزش,” او گفت:.

The Kansas City, Kansas, گیاه که در آن GM باعث می شود مالیبو تعطیل خواهد شد برای یک هفته اضافی در این تابستان است که یک سخنگوی گفت منعکس شده هر دو مصرف کننده و ناوگان تقاضا است. جنرال موتورز قصد ندارد به توقف مالیبو تولید, او گفت:.

“شرکت های اجاره شده اند مهمی مشتری از ما,” او اضافه شده است. “ما انتظار داریم که در آینده ادامه خواهد داد زمانی که بازار اجاره بهبود.”

در مالیبو و آلتیما خودروی سواری هر دو دیده می شود یک کاهش در تقاضای مصرف کننده. نیسان سخنگوی Lloryn عشق-کارتر گفت: خودروساز ژاپنی “به طور مداوم در نظر تعدادی از فرصت های به درایو بازده در درون ما تولید و عملیات.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>