بازگشایی ووهان خرده فروشان استقبال نور خریداران مشارکت

این شهر در مرکز چین, شیوع ویروس بود بازگشایی برای کسب و کار دوشنبه پس از مقامات برداشته تر از کنترل است که قفل شده است و فراز زندگی ده ها میلیون نفر از مردم برای دو ماه.

“من می خواهم به انتقام فروشگاه” یکی هیجان زده مشتری اعلام کرد که او طی یکی از ووهان عمده, خرید, خیابان

مشتریان هنوز هم کمیاب, اگر چه به عنوان کسانی که سرمایه گذاری شد و مورد استقبال کارکنان فروشگاه که عینک ماسک و انجام نشانه هایی که به آنها گفت که “نگه داشتن یک فاصله امن.”

در میان آنها بود و این معلم بود که در بازدید از خانواده او زمانی که بیشترین دسترسی به این شهر از 11 میلیون به حالت تعلیق در آمد Jan. 23 به بنیادی coronavirus گسترش یافته است.

“من خیلی هیجان زده, من می خواهم به گریه گفت:” زن که تنها به او نام انگلیسی کت او به عنوان چشم اجناس در Chuhe Hanjie مرکز عابر پیاده.

“پس از دو ماه به دام افتاده در خانه من می خواهم به پرش” او افزود: بالا و پایین پریدن هیجان.

یک معلم در شهر نانجینگ کت بود و در میان کسانی که به دام افتاده در ووهان در هنگام مرکزی چین تولید توپی بود تعطیل به عنوان ویروس گسترش یافته است.

در حالی که دولت ها در سراسر جهان شد سفت سفر و دیگر کنترل حزب حاکم کمونیست اتحاد نورد محدودیت هایی در ووهان و مناطق دیگر آن را به عنوان تلاش برای احیای جهان و دومین اقتصاد پس از اعلام پیروزی بر شیوع.

این شهر در هوبئی استان است که در گذشته عمده جمعیت مرکز هنوز سفر تحت کنترل. ساکنان اجازه داده شد برای رفتن به سایر نقاط هوبئی اما نمی تواند ترک استان است. محدودیت در دیگر هوبئی ساکنان برداشته شد مارس 23. نهایی محدودیت هایی در ووهان پایان مارس 8.

ووهان شد مرکز ترین فشرده ضد بیماری کنترل تا کنون اعمال شده بعد از ویروس پدید آمده در ماه دسامبر. برخی از محققان نشان می دهد ممکن است شروع به پریدن کرد به انسان از یک خفاش در یکی از شهرستان های حیات وحش ایران ،

حزب حاکم سرکوب اطلاعات در مورد شیوع و مواخذه پزشکان در ووهان که در تلاش برای هشدار دادن به مردم است. به عنوان اواخر به عنوان Jan. 19 شهرستان رهبران رفتم جلو با یک شام برای 40,000 خانواده ها به مناسبت سال جدید قمری.

رهبران محلی برگزار می شود یک رویداد Jan. 22 تعطیلات جشن و سرور که در آن نوازندگان و بازیگران بودند sniffling و سرفه قبل از دولت اذعان به شدت مشکل است. صبح روز بعد ساکنان از خواب بیدار شد به خبری که خود را وسیع شهر که سابقه رودخانه یانگ تسه قطع شد از جهان خارج است.

پلیس راه اندازی موانع در بزرگراه های ورودی. تنها کامیونداران ترک شهر برای جمع آوری مواد غذایی و یک تعداد انگشت شماری از رانندگان دیگر با رسمی عبور اجازه داده شد از طریق. اتوبوس و مترو سرویس بود و تعطیل.

رستوران ها و مغازه ها و سینماها و دیگر کسب و کار دستور داده شد به ترک خیابان های خالی و خاموش در آنجا از کنترل است که گسترش به کشورهای دیگر است. خانواده ها دستور داده شد تا در خانه بمانند.

محدودیت های گسترش به شهرستانها در نزدیکی ووهان و در نهایت گسترش به پوشش برخی از 800 میلیون نفر بیش از نیمی از جمعیت چین در حال حاضر.

ووهان شد مرکز یک تلاش گسترده برای درمان بیمار درک ویروس و جلوگیری از گسترش آن. دو موقت بیمارستان با بیش از 1000 تخت هر ساخته شد و یک سوم راه اندازی شد در یک مرکز نمایشگاه. صدها نظامی پزشکان و پرستاران اعزام شدند به شهر همراه با تن از تجهیزات پزشکی.

رئیس جمهور چین بازدید ووهان برای اولین بار در مارس 10 در یک نمایش رسمی اعتماد به نفس است که این ویروس را تحت کنترل. روز بعد دولت شروع به سهولت کنترل در هوبئی اجازه می دهد برخی از کارخانه ها و دیگر کسب و کارهای ضروری برای بازگشایی شده است.

روز دوشنبه حدود 75 درصد از مغازه ها در Chuhe Hanjie مرکز خرید در مرکز شهر باز بودند اما بسیاری از اعمال محدودیت در چگونه بسیاری از مردم می تواند وارد کنید.

مغازه داران راه اندازی اسپری برای ضد عفونی کننده دست و بررسی می شود مشتریان برای علائم تب.

اتوبوس و مترو آغاز شده و برای اجرای دوباره شنبه و ایستگاه قطار بازگشایی آوردن هزاران نفر از مردم را به شهر.

در همان زمان حزب حاکم نورد عظیم تبلیغی در تلاش برای به تصویر کشیدن رهبران آن به عنوان قهرمانان از شیوع و منحرف کردن اتهامات آنها اجازه این ویروس به گسترش با توجه به انگیزه های سیاسی پا کشیدن.

دولت سخنگویان پیشنهاد کرده اند coronavirus’ منشاء ناشناخته است, تناقض در اوایل رسمی بیانیه که آن را از آمد ووهان.

یک سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: این ویروس ممکن است آورده شده است با مراجعه به آمریکا مقامات نظامی ادعا می کنند که باعث واکنش خشم از واشنگتن است.

ووهان دچار 2,547 دفاع کرد گرفته شد coronavirus مرگ و میر حسابداری برای حدود 80 درصد از چین در مجموع مرگ و میر 3,186, یکشنبه, با توجه به ملی کمیسیون بهداشت. این کشور تا به حال در مجموع 81,470 تایید موارد هر چند تعداد موارد و مرگ و میر اعتقاد به undercount تعداد واقعی قربانیان.

مقامات تحت سفارشات برای احیای تولید و خرده فروشی و صنایع دیگر در حالی که همچنین جلوگیری از افزایش عفونت به مردم بازگشت به کار.

این هفته بازدید کنندگان به ووهان مورد نیاز بود به گزارش چگونه آنها وارد شده و دلیل خود را برای آینده. مهمانان هتل شدند بررسی می شود دو بار در روز برای تب. آنها نیاز به نشان دادن یک کد در یک برنامه تلفن هوشمند است که آهنگ های این کاربر از وضعیت سلامت و سفر.

مقامات کنار هتل پنج به قرنطینه بازدید کنندگان از جمله اتباع خارجی که فاقد هویت چینی کارت. کارکنان هتل در محافظ coveralls اسپری مهمانان و توشه خود را با مواد ضد عفونی کننده.

مسافران که می خواستم به هیئت عمومی, اتوبوس, مجبور به نشان می دهد گوشی های هوشمند سلامت کد به داوطلبان در جلیقه قرمز.

مشتریان در مجلل ووهان بین المللی بازار شد و مورد استقبال کارکنان که عینک ماسک و انجام نشانه هایی است که گفت: “لطفا پوشیدن ماسک تمام راه را. لطفا جمع آوری شده است. لطفا نگه داشتن یک فاصله امن.”

خودروسازان و تولید کنندگان دیگر در ووهان بازگشایی شد اما گفتند نیاز به بازگرداندن جریان از قطعات از تامین کنندگان قبل از تولید می تواند بازگشت به سطح نرمال.

برخی از آنها در حال انتظار برای کارکنان که رفت به زادگاه خود برای سال جدید قمری تعطیلات و گرفتار شده بودند که هواپیما و قطار و اتوبوس خدمات در مناطق تلقی در معرض خطر بودند به حالت تعلیق درآمد.

صاحب یک فروشگاه آب نبات در Chuhe Hanjie بازار گفت: دو نفر از چهار کارکنان بودند پشت در محل کار, اما او مطمئن بود که آیا دیگران مایل بودند به عقب می آیند.

“ما تنها آماده کمی سهام گفت:” صاحب Li ژن. “اکثر مردم هنوز هم ترس از ویروس.”

یک پوستر در ورود به بازار و خواسته مشتریان به پوشیدن ماسک و همکاری با تب چک.

یک بنر در نزدیکی گفت: “ووهان ما می آیند. با تشکر از شما.”

دو زن در لباس های محافظ که شناسایی آنها به عنوان پزشکی کارگران احاطه شده توسط پیاده که دست تکان دادند چینی پرچم در آنها را در یک ژست قدردانی است. لی به آنها کیسه از آب نبات.

“ما ممکن است برای مدتی صبر کنید تا ببینید که همه چیز می تواند به حالت عادی بازگشت” Li. گفت:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>