تشکر. مت Gaetz که تا به حال تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن, تست منفی برای coronavirus

واشنگتن — Rep. مت Gaetz یکی از هفت قانونگذاران خود در قرنطینه پس از در معرض بودن به coronavirus را آزمایش کرده است منفی ها برای این بیماری, او گفت:.

“من فقط مطلع شده است که من COVID-19 آزمایشگاه نتیجه منفی بود” فلوریدا اوباما در کنگره توییتی.

“در فراوانی از احتیاط من باقی خواهد ماند self-قرنطینه در مشاوره پزشکی حرفه ای از طریق پنج شنبه در 2pm,” او اضافه شده است. “من همچنان به احساس خوب و نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند.”

37 ساله یکی از دو قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که در معرض این ویروس مرگبار قبل از تماس نزدیک با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Gaetz شد در هیئت مدیره یک نیروی هوایی با رئیس جمهور در روز دوشنبه در بعد از ظهر زمانی که او آموخته است که فقط قبل از برخاست که او در تعامل با کسی که بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19 میگویند.

او بلافاصله رفت و به خود قرنطینه منزوی خود را در یک کابین به دور از مردم دیگر در انتخابات ریاست جمهوری هواپیما و تست شده برای coronavirus پس از یک نیروی هوایی فرود در پایگاه مشترک اندروز در مریلند است.

Gaetz یکی از اولین مردم در واشنگتن به جلب توجه به خطرات مطرح شده به اعضای کنگره که او به نام “انسان در ظروف پتری” — با پوشیدن یک ماسک ضد گاز در کف خانه.

با وجود اینکه در معرض چند نفر که در حال حاضر در قرنطینه — از جمله ورودی رئیس ستاد کنگره علامت مراتع — مغلوب ساختن پیشی جستن 73 باقی مانده است cavalier در مورد سلامت خود و تست شده است برای ویروس.

تا کنون coronavirus آلوده 800 نفر در آمریکا و کشته شدن 27.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de