تشکر. توماس Massie می خواهد قانونگذاران در DC برای رای coronavirus بودجه

تشکر. توماس Massie تهدید به قانونگذاران بازگشت به واشنگتن دوباره برای یک امکان رای جمعه در coronavirus قانون — اما او می گوید مجلس نانسی پلوسی می تواند به جلوگیری از یک وضعیت پرخطر اجازه می دهد از راه دور رای دادن.

“اجازه دهید فعال کردن از راه دور رای گیری. من را سرزنش نیست,” کنتاکی جمهوری خواه گفت: فاکس کسب و کار خبر گفت: برنامه ای برای به آرامی با حضور کمتر از حد نصاب رای دادن صدا است “نمی خواهید به پرواز است.”

یک مقام ارشد حزب دموکرات مجلس دستیار به سرعت شات پایین Massie پیشنهاد به عنوان عملی نیست گفت: حتی که اصلاحات نیاز به قانونگذاران برای بازگشت به رای — معنی Massie ممکن است دوباره نیروی خشمگین قانونگذاران به بسته مجلس برای رای بر 250 میلیارد دلار اضافی در وام کسب و کار کوچک.

“صرفنظر لجستیکی و قانون اساسی نگرانی های از راه دور رای گیری خانه را دوباره به رای دادن در تغییر قوانین را به هر گونه تغییر به رای گیری روش. بنابراین خود را از نقطه صفر ، خانه را به” دموکراتیک دستیار گفت: پست.

در فاکس کسب و کار Massie گفت: از همکاران خود را “من فکر می کنم آنها باید سفر.”

Massie خشم همکاران دو هفته پیش هنگامی که او آنها را مجبور به در فرد ظاهر می شود برای رای دادن در بیش از 2 تریلیون دلار coronavirus بسته است. بخشی از این قانون ارائه شده 250 میلیارد دلار وام به کسب و کارهای کوچک برای حقوق و دستمزد و سربار در طول بحران. وام بخشوده خواهد شد و اگر کسب و کار حفظ کارکنان. پول است که به سرعت در حال اجرا و کاخ سفید امیدوار است برای آن را به سرعت پر می شود.

ایران رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل کنتاکی در نظر دارد برای برگزاری یک شنبه صدای رأی اضافی 250 میلیارد دلار وام کسب و کار کوچک. دموکراتیک رهبر اقلیت سنا چاک شومر و مجلس نانسی پلوسی گفت: آنها می خواستند مکمل به مجموع 500 میلیارد دلار با 100 $اضافی میلیارد برای بیمارستان و 150 دلار برای دولت های ایالتی و محلی — به طور بالقوه تاخیر در گذشت.

“آنها توصیه کرد که فقط اجازه نانسی پلوسی تصویب آن در خود است که ما می توانیم تمام ماندن صفحه اصلی” Massie گفت: در فاکس کسب و کار. “من گفت که قصد ندارم به پرواز در آن پرواز نمی کند با قانون اساسی نیست پرواز برای پاسخگویی به مالیات دهندگان.”

ماه گذشته Massie امتناع اجازه می دهد تا زیر حد نصاب رای صدای مجبور بسیاری از نامتناسب سالمندان سیاستمداران به تقلا به در واشنگتن برخی از داشتن layovers به دلیل عدم وجود پرواز مستقیم. حداقل یک نماینده مجلس که به اشتراک گذاشته یک تریبون در لایحه بحث بروکلین دموکراتیک تشکر. Nydia Velazquez تشخیص داده شد روز بعد با فرض مورد COVID-19.

“F–k شما” یک همکار نعره میکشید در Massie در سراسر خانه و زمین در یک نادر نقض ادب. رئیس جمهور تهمت و گفت: Massie باید پرتاب کردن از حزب جمهوری خواه.

Massie استدلال در یک مصاحبه رادیویی در هفته گذشته که او در واقع تهمت به جلوگیری از یک سنت که در آن پلوسی عبور صورتحساب بدون هیچ گونه قانونگذاران در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>