خواهان تقسیم بر آمریکایی ها گرفتن $1K coronavirus چک

واشنگتن — جمهوری خواهان در تقسیم جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن فشار به ارسال چک های بزرگ برای همه آمریکایی ها به عنوان به زودی به عنوان آوریل 6 به نگه داشتن coronavirus از خرد اقتصاد — قرار دادن جهانی payday در شک و تردید.

“من فکر می کنم آن را حس می کند نه در حال حاضر” سناتور. لیندزی گراهام (R-SC) به خبرنگاران گفت: پس از دیدار از جمهوری خواهان مجلس سنا در روز چهارشنبه بعد از ظهر.

مذاکرات رهبران سه گروه از سناتورهای crafting a $1 تریلیون بسته محرک است که می تواند به عنوان اوایل به عنوان در این آخر هفته. اما با خواهان برگزاری فقط 53 کرسی و حتی تعداد کمی از defections می تواند بلوک ایده های مستقیم چک.

دموکرات ها و گراهام در حال هل دادن برای افزایش مزایای بیکاری به عنوان یک راه از هدف قرار دادن کارگران بیشترین آسیب پذیر پس از گسترده کسب و کار و تعطیلی و اخراج در پاسخ به COVID-19.

ایده برش $1,000 چک شد و تن به تن در این هفته توسط سناتور. میت رامنی (R-یوتا). کاخ سفید زد با این ایده و وزارت خزانه داری گفت که سناتورها آن را مانند یک $250 میلیارد موج چک فقط در دو هفته در مارس 6 و موج دوم از 250 میلیارد دلار چک در مارس 18.

“من تا به حال نقاط مختلف از نظر در $1000 چک رفتن برای همه, اما ما نمی آیند هم بر این ایده است که به آن به طور قابل ملاحظه ای افزایش بیمه بیکاری مقدار” رامنی به خبرنگاران گفت: پس از توافق حزبی نشست.

رامنی گفت که او می خواهد به اطمینان حاصل شود که به طور موقت بیکار مردم کسب عنوان تقریبا به همان اندازه به عنوان آنها می خواهم که اگر آنها تا به حال شغل خود را از دست.

“در حال حاضر من هم اضافه کردن به که 1000 دلار پرداخت اما با این حال ما این کار همه ما صحبت در مورد ایده ها برای دریافت پول به دست افرادی که به آن نیاز دارید” رامنی گفت.

Sen مایک دور (R-S. D.) گفت: ممکن است یک لایحه را شامل هر دو مستقیم چک به همه آمریکایی ها و افزایش بیکاری پرداخت.

“هر دو در بحث در حال حاضر” دور گفت. “به نظر من من فکر می کنم یک احتمال قوی وجود دارد برای هر دو.”

رها کردن ایده چک را شرمسار مغلوب ساختن پیشی جستن. و از سوی دیگر ، جاش هاولی (R-Mo.) گفت: پست او ممکن است رای در برابر این لایحه اگر چک شامل نمی شد.

“من نمی دانم که در آن همکاران من در چیزهای خاص, من فقط می دانم که کاخ سفید خواسته است برای آن و من فکر می کنم که این رویکرد درست است و من می خواهم که یک زمان سخت در حمایت از آن را اگر آن را در وجود دارد” هالی گفت.

رهبران جمهوری خواه می خواهید به تصویب $1 تریلیون محرک به سرعت. این لایحه خواهد بود سوم عظیم قطعه ای از قوانین در پاسخ به بحران است. در این ماه دو حزبی $8.3 میلیارد پاسخ اولیه میره از طریق مجلس نمایندگان و سنا به دنبال یک دوم بزرگتر بسته بود که با میانجیگری مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و خزانه داری وزیر استیو Mnuchin. بسته دوم به تصویب مجلس سنا روز شنبه, گسترش کارگر از مرخصی استعلاجی و تامین مالی دولت های ایالتی و کمک های غذایی و برنامه های, در میان دیگر اقدامات.

دموکرات ها ناراضی هستند در حال برش از تهیه پیش نویس مرحله برای محرک. رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) گفت: بیکاری پرداخت باید در اولویت قرار گیرد و اگر وجود دارد مستقیم چک $1,000 به اندازه کافی نخواهد بود و این مقدار را باید “بزرگتر بیشتر و بیشتر هدف قرار دادند.”

جمهوری خواهان با احتیاط از گسترش بیکاری در بخشی به دلیل ترس آنها کسب و کار می توانست انگیزه ای برای اخراج کارگران به عنوان بازارهای تصادف و دولت های محلی به منظور تعطیلی.

“آنچه که شما نمی خواهید انجام دهید این است ایجاد منحرف مشوق برای مردم به از دست دادن شغل خود را و شما می توانید سهوا انجام دقیقا همان است که گفت:” از سوی دیگر ، کوین کرامر (R-ND).

دور از داکوتای جنوبی گفت: جمهوری خواهان با توجه به چگونگی تشویق کسب و کار نه آزادسازی نیروی کار خود را بر روی دل است.

یک GOP اندازه گیری زیر نظر “اجازه می دهد تا کسب و کارهای کوچک به واقع دسترسی به سرمایه برای ادامه به پرداخت افراد و اگر آنها افتخار تعهد خود را به حفظ افراد شاغل و سپس آن را می شود در تاریخ بعد” دور گفت.

هر چند جزئیات نیست, توافق, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) کانال اعتماد به نفس.

“ما در حال کار بر کنار و به امید با هم بودن در مدت کوتاهی” مک کانل ” به خبرنگاران گفت که پس از ملاقات با همکاران جمهوری خواه. “ما به شما اجازه می دانم.”

تعداد تایید ما موارد گذشت 7,000 روز چهارشنبه. نیویورک دارای بالاترین تعداد موارد تایید شده با حدود 2,400.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>