محققان قادر به تست اگر پلاسمای خون از coronavirus بازماندگان می توانید به حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی

محققان در دانشگاه جانز هاپکینز در حال حاضر فدرال تصویب برای تست اگر پلاسمای خون از بهبود COVID-19 بیماران می تواند کمک به محافظت از قهرمانان در خط مقدم نبرد علیه coronavirus.

امید است که تحت تزريق خون پلاسما را افزایش سیستم ایمنی بدن از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اولین پاسخ دهندگان و دیگران را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض محققان گفتند.

COVID-19 بازماندگان حمل آنتی بادی های تولید شده برای مبارزه با این بیماری و پلاسما بخشی از خون است که شامل آن دسته از آنتی بادی است.

“توانایی انجام پروفیلاکسی محاکمه خواهد به ما بگویید که آیا پلاسما موثر در حفاظت از ما مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ از COVID-19” گفت: Arturo Casadevall یک دانشگاه جانز هاپکینز, بیماری های عفونی, متخصص, در بیانیه ای.

پلاسما انتقال یک درمان معمول برای بیماران مبتلا به خونریزی شدید و دانشمندان امیدوارند همان درمان را می توان به عنوان هر دو یک پیشگیرانه و درمانی برای کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن از کسانی که در حال حاضر بیمار است.

سازمان غذا و دارو صادر شده جانز هاپکینز تایید شده برای یک کارآزمایی بالینی جمعه.

Casadevall انباشته از یک تیم از پزشکان و دانشمندان از سراسر کشور که در حال حاضر ایجاد یک شبکه از بیمارستان ها و بانک خون است که می تواند جمع آوری جداسازی و فرآیند پلاسمای خون از COVID-19 بازماندگان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

“دکتر Casadevall و همکارانش از سراسر دانشگاه جانز هاپکینز و همکاران در سراسر کشور در حال کار با خلاقیت و پشتکار به این بیماری سر گفت:” جانز هاپکینز جمهور Ronald J. Daniels, در بیانیه ای.

“Arturo و شرکای خود را’ کار نشان دهنده جانز هاپکینز’ مطیع تعهد به همکاری و کشف است که در خدمت بشریت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>