صاحبان رستوران ها به دنبال اجاره امداد بیش از coronavirus رکود

رستوران مبهوت از دست دادن مشتریان به coronavirus می خواهید امداد در بالاترین عامل هزینه اجاره.

فیل Scotti یک صاحب سه P. J. Clarkes مکان در منهتن و یک شریک با آشپز Jonathan Waxman در به تازگی بازگشایی Barbuto گفت: پست:

“امروز من تشکیل شده نامه به همه من صاحبخانه در نیویورک و فیلادلفیا و واشنگتن, DC که ما نمی خواهد بود قادر به پرداخت اجاره. آنها در حال رفتن به مجبور به همکاری با ما در برخی از راه در پایان به اجاره.”

Scotti گفت: “هیچ محل که در آن من پرداخت کمتر از 1 میلیون دلار در سال” از جمله اجاره پایه و درصد از فروش.

چقدر از کاهش نشانی از او می خواهید ؟ “من اساسا گفت: 100 درصد در حال حاضر” Scotti گفت. “اگر کسب و کار پایین است 50 درصد آن را فقط نمی تواند از آن پشتیبانی می کند.”

Scotti را صاحبخانه شامل عموم معامله SL سبز در P. J. Clarke اصلی یاد شده در محل 915 سوم Ave. در 55 در خیابان. هرزه برای SL سبز گفت: این شرکت آماده نیست به اظهار نظر در رستوران شرایطی است.

جف Zalaznick شریک مدیریت از گروه عمده مواد غذایی که دارای کوره استخر و Carbone, کثیف, فرانسوی گفت: بیشتر احتیاط “ما روابط با همه ما صاحبخانه و من شک ندارم آنها را با ما در اجاره در طول این زمان دشوار است.” این شرکت بهترین و شناخته شده صاحبخانه است Aby روزن RFR ملک در Seagram Building.

CBRE تجاری superbroker Stephen D. Siegel, که همچنین صاحب Knickerbocker Bar & Grill در محل دانشگاه می داند که این موضوع از هر دو طرف. او گفت: “این امر مستلزم صاحبخانه به کمک رستوران ها که بدیهی است که از دست دادن کسب و کار. وجود یک پنجره زمان برای آنها را به دریافت کمک. فراتر از آن است که صاحبخانه باید فضاهای خالی را در دست خود را.”

استفان استار که منهتن از 1500 صندلی رستوران امپراتوری شامل بسیار مورد توجه قرار گرفته Veronika, Buddakan لو Coucou و بلند گفت: “برخی از صاحبخانه رو به جلو آمده اند می گویند” این وحشتناک است, اجازه دهید ببینیم که چه چیزی اتفاق می افتد’ با مفهوم آنها در حال حاضر به بحث در مورد آن. این آمریکایی است, بحران جهانی, بحران و ما در این با هم.”

تنها فردی صاحبخانه برای پاسخ به سوالات در مورد ویروس متاثر از رستوران GFP املاک و مستغلات شرکت اصلی جفری Gural ایمیل فرستاده شده ما “اگر ایشان این است که سختی ها را بر اساس اطلاعات مالی ارائه شده توسط مستاجر ما سعی می کنیم برای کمک به.” GFP رستوران مستاجران شامل Westville هادسون در 333 خیابان هادسون و هاوانا مرکزی در 147 W. 46 سنت

تقلا برای اجاره امداد آمد از دنی مایر اعلام تکان دهنده در روز جمعه که او بسته شد تا اطلاع ثانوی همه از اتحادیه میدان, گروه هتلداری مکان از جمله نمادین اتحادیه مربع کافه و Gramercy میخانه.

استار نیست بسته در هر رستوران اما گفت: “من بدبخت” بیش از این وضعیت است.

“من مغز مرده” تکرار صدفی مامور اتش نشانی اجرا می شود که یک و نیم دوجین محبوب با حجم بالا منهتن رستوران. “آن را بدتر از بعد از 9/11 زمانی که همه ما بیرون رفت و به خوردن آن را دوست دارم ما بود شب گذشته در زمین است.”

مامور اتش نشانی محبوب Trattoria dell’ Arte, Fiorello و Redeye کوره باز باقی می ماند اما آنها در معرض خطر از آنجا که آنها در واقع در حال حاضر تاریک سالن های عملکرد ارائه شده که بسیاری از مشتریان مانند برادوی تئاتر در غرب 40s کارنگی هال و مرکز لینکلن.

بیشتر در coronavirus تیررس است پیوند 45 یک 270-seater او راه اندازی دو سال پیش در هتل ادیسون در همان غرب خیابان 46 بلوک به عنوان سه برادوی را نشان می دهد از جمله “همیلتون.”

مامور اتش نشانی snipped دور در نیروی انسانی و منو اندازه در تمام نقاط, اما سخت ترین مهره به کرک در پیوند 45 ممکن است اجاره — گزارش 1.5 میلیون دلار در سال 2018.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>