رستوران گرسنه به عنوان شام ناپدید می شوند در طول coronavirus بحران

به عنوان coronavirus همچنان به اسلم شهر نیویورک رستوران صاحبان به دنبال صرفه جویی در هزینه های حقوق و دستمزد در حال باز کردن بعد از بسته شدن زودتر — و فکر کردن در مورد بسته شدن در دسترس نباشد.

جرمی Merrin که در عمل این شهر هاوانا مرکزی زنجیره ای از کوبا eateries می گوید او تصمیم خواهد گرفت که این آخر هفته که آیا به طور موقت نزدیک به آنها از جمله یک محل در میدان تایمز به عنوان کسب و کار کاهش یافته است 50 درصد در هفته های اخیر.

“من از دست رفته بیش از 100.000 دلار در غذا و وقایع از طریق اوت کسب و کار است که من را ندارد تا دوباره” Merrin گفت: پست. “بزرگترین سوال در حال حاضر این است که آیا من باز بماند و یا به حفظ نقدی.”

روز پنج شنبه در شهر نیویورک ممنوع تمام تجمعات بیش از 500 نفر و مورد نیاز سالن های است که کمتر از 500 نفر — از جمله رستوران ها و میله ها — به بریده بریده خود را اشغال 50 درصد است.

“وجود دارد یک امکان مجزا که نمی توان آن را یک مشکل برای هر کسی مطابق با هر دو حکم در هفته آینده گفت:” یک رستوران که خواسته بود به نام با اشاره به نزول در کسب و کار.

Havana Central coronavirus
جرمی Merrin تصمیم خواهد گرفت که این آخر هفته که آیا به طور موقت نزدیک رستوران خود را.آنی Wermiel/نیویورک پست

رستوران گروه های تجاری در ضمن در حال هل دادن دولت به ارائه امداد از جمله اجاره یارانه ها بدون بهره وام 90 روز پسوند در فروش ماهانه پرداخت مالیات و حذف مجازات برای پرداخت مالیات بر املاک دیر است.

دالاس BBQ که در عمل 10 دنده مفاصل در شهرستان از دست داده و بیش از 20 وقایع خصوصی از طریق مه گفت: شرکت صاحب گرگ Wetanson. این وقایع تا 100 شرکت کنندگان بودند همه nixed بیش از چند هفته گذشته. “است که یک آمار فوق العاده ای است و ما کلف تر از آن,” او اضافه شده است.

برای کاهش تلفات متعلق به خانواده کسب و کار کاهش هزینه های نیروی کار با 50 درصد برنامه ریزی از کارگران کمتر و برش ساعت خود را.

LDV مهمان نوازی که دارای 26 رستوران در نه شهر است حذف صبحانه در Scarpetta — مجلل رستوران ایتالیایی در جیمز هتل است و با توجه به انجام این کار در شش دیگر Scarpetta eateries.

“ما قطع 4.5 ساعت از هزینه های عملیاتی با خلاص شدن از صبحانه” LDV رئیس جمهور جان علفزار گفت. “بسیاری از کارمندان من زنده به چک چک. ما نمی گذاشته هر کسی و نه به قصد ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>