رستوران می دهد راهنمایی در کمک به کروناویروس-آمار صنعت

عزیز جان: من یک رستوران. همانطور که می دانید یکی از بزرگترین کسب و کار در مناطق تحت تاثیر این coronavirus بحران صنعت مهمان نوازی.

ما هیچ راهی برای دانستن اینکه چگونه هر برنامه ریزی شده نجات در حال رفتن به محل کار — که آیا آن را منصفانه و عادلانه و یا چه مدت آن را به دریافت کمک های مالی, اگر هر گونه وجود دارد در همه.

در اینجا چیزی است که من نشان می دهد به عنوان بسیاری عادلانه و مصلحت درمان: همه کسب و کار در صنعت در بزرگ باید بیمه. بخشی از آن تحت پوشش بیمه است که یک چیزی به نام “کسب و کار وقفه” که برای جبران از دست دادن درآمد ناشی از دلایل مختلف. ویروس ها به طور کلی پوشیده نیست اما استدلال می شود که کسب و کار بسته بودند توسط دولت دستور.

حق بیمه بر اساس رستوران درآمد. بنابراین اکثر عملیات را پوشش متناسب به کسانی که درآمد در حال حاضر از دست داده است.

نجات بودجه باید به صنعت بیمه با دستور صریح است که هیچ کسب و کار وقفه ادعا را می توان انکار کرد و همچنین با این دستور که همه این ادعا کار گرفته می شود بسیار مصلحت شیوه ای.

این خواهد شد کمک های مالی به صنعت در سریع ترین راه ممکن است. صنعت ما پس از آن می توانید به ادامه را ضروری پرداخت مانند حقوق و دستمزد و اجاره, بانک, وام و وام مسکن. این بیش از حد می تواند به عنوان یک دستور شرط دریافت این وجوه است. بنابراین ما نمی خواهد نیاز به غیر روحانی کردن کارگران در نتیجه مقدار کمی در حال حاضر ضعف مزایای بیکاری برنامه.

مالیات حقوق و دستمزد خواهد شد کمک به کاهش دولت و هزینه های شهرداری و مالیات های دیگر تولید شده از پرداخت اجاره وام و وام مسکن نیز نقش خود را در کاهش دولت های محلی و هزینه.

آن را قطره پایین و یا تا اقتصاد این است که ساده برای استفاده و ارائه خواهد شد بسیار بیشتر امداد نسبت به هر یک از برنامه های دیگر من دیدن ارائه شده در حال حاضر. D. O.

عزیز D. O.: من فکر می کنم این یک ایده عالی است. و اگر آن کار می کند نیمی به عنوان به خوبی به عنوان شما پیشنهاد می کنیم آن را به کمک و رستوران ها و هتل ها و دیگر کسب و کار است که مجبور شدند به نزدیک است.

وجود دارد, البته, تواند متقلب. و شرکت های بیمه در حال بدنام کند در ساخت پرداخت. اما شاید آنها را شگفت زده خواهد کرد ما در این زمان.

و البته برخی از کسب و کار احتمالا scrimped در بیمه. آن مکان را باید با رسیدگی مورد به مورد و بر اساس.

من آن را دوست دارم. با تشکر برای نوشتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>