Brandless خرده فروشی راه اندازی است که به اشتراک گذاشته شده یک سرمایه گذار با بارگذاری و WeWork که بستن پس از کمتر از سه سال در کسب و کار.

سان فرانسیسکو-بر اساس شرکت اعلام کرد که این توقف عملیات در وب سایت خود را که در آن به فروش می رسد generic تخفیف کالاهای مصرفی از تنقلات و ویتامین ها برای اصلاح ژل شستشوی بدن. خریداران دیگر قادر به ثبت سفارشات در سایت.

“در حالی که Brandless تیم تنظیم یک نوار جدید برای انواع محصولات مصرف کنندگان شایسته و در قیمت آنها انتظار دارند که به شدت رقابتی مستقیم به مصرف کننده در بازار ثابت کرده است ناپایدار فعلی ما مدل کسب و کار” این شرکت اعلام کرد.

Brandless نیز وضع تقریبا 90 درصد از کارکنان خود را, و یا 70 نفر ترک 10 کارگران برای رسیدگی نهایی سفارش مشتری و ارزیابی ارائه می دهد برای خرید با توجه به وب سایت خبری پروتکل که برای اولین بار گزارش shutdown دوشنبه.

Brandless گزارش شده است که برای اولین بار راه اندازی تعطیل پس از برنده شدن پشتیبانی از سافت چشم انداز صندوق های سرمایه گذاری غول پیکر است که همچنین حمایت امثال WeWork حال بارگذاری و خدمات تحویل مواد غذایی DoorDash.

چشم انداز صندوق رهبری $240 میلیون دور از بودجه برای Brandless که اعلام شد در ماه جولای 2018, یک سال پس از این شرکت راه اندازی شد. جفری Housenbold یک شریک مدیریت در SoftBank مشاوران سرمایه گذاری که پیوست Brandless مدیره ستایش شرکت “بسیار داده محور با رویکرد” و “شخصی تجربه خرید” در آن زمان است.

یک سخنگوی چشم انداز صندوق بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر سه شنبه صبح.

تاسیس شده توسط کارآفرینان تینا Sharkey و Ido Leffler, Brandless ارائه صدها نفر از پایه صفحه اصلی محصولات مواد غذایی و کالاهای اساسی و سایر ملزومات در تک رنگ بسته بندی با تمرکز بر محصولات ارگانیک و طبیعی. این شرکت شناخته شده بود در اوایل برای قیمت گذاری اقلام در 3 $برای هر شخص, اما آن را معرفی گران تر عرضه می کنند و یک سرویس اشتراک سال گذشته است.

در حالی که Brandless چشم انداز صندوق سرمایه گذاری برای اولین بار به برخی از آن دیگر شرط آمار برجستگی در جاده ها است.

WeWork تا به حال به برنامه های قراضه عمومی در سال گذشته در میان non-stop عناوین مورد سابق مدیر عامل آدم نویمان را به اتهام خود در برخورد با رفتار نامنظم و استفاده از ماری جوانا. و DoorDash مواجه شده است و بررسی بیش از آن عمل به طور موثر حفره نکات به معنای برای تحویل کارگران است که آن را سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im