بازنشسته FDNY رئیس که از دست پسر در 9/11 تست مثبت برای coronavirus

آلبرت Petrocelli بازنشسته FDNY گردان ارشد که از دست پسرش در 9/11 دارای آزمایش مثبت برای coronavirus همسرش گفت: پست شنبه.

73 ساله ساکن جزیره استاتن رفت و به او دکتر, مارس 17 احساس خستگی و گفته شد برای تماس با اورژانس بیمارستان اگر او بودند به تب زنجبیل Petrocelli گفت.

پزشکان گفت: بازنشسته بروکلین رئیس آتش نشانی به نیروی تازه یافتن در خانه مگر اینکه او تا به حال مشکل در تنفس یا فرار یکی دیگر از تب, همسر, زنجبیل گفت:. در مارس 24, Petrocelli آزمایشگاه نتایج را تایید کرد او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

این Petrocellis در حال حاضر باید در خانه بمانند تا آوریل 4, همسرش گفت.

“او احساس وحشتناک بسیار ضعیف است. او می خوابد در سراسر ساعت. من او را از خواب بیدار به مطمئن شوید که او می خورد,” او گفت:, و اضافه کرد که شوهر او “گفت: rosaries” در زمان بعد از مصاحبه.

“ما ایمان نگه داشتن ما را از رفتن” او گفت:.

این Petrocellis خود را از دست داده و پسر, علامت 28 در حمله به مرکز تجارت جهانی. او فقط ترویج شده است به کالاهای واسطه شد و برای حضور در یک جلسه در 92 طبقه مرکز تجارت جهانی برج 1 در صبح روز سپتامبر. 11, 2001. او دو روز خجالتی از تولد 29.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>