بازنشسته FDNY آتش مارشال جان تجربی coronavirus پزشکی خانواده می گوید

یک معشوق بازنشسته FDNY آتش مارشال است که در یک مسابقه در برابر زمان بعد از اینکه تشخیص داده coronavirus — امید یک داروی آزمایشی می تواند صرفه جویی در زندگی خود را خانواده خود می گوید این پست.

جان ناکس 84 از Rockaway ملکه است که در انزوا در مونت سینای جنوبی ناسائو بیمارستان در اوشن ساید با توجه به پسر زکری.

ناکس آغاز شده بیمار شدن در ماه گذشته و بررسی به جنوب ناسائو Feb. 26 پس از احساس سرگیجه و دچار حملات سرفه و استفراغ.

پزشکان نمی آزمون ناکس برای coronavirus تا مارس 9 چون تا به حال نه سفر به هر گونه مناطق در معرض خطر و یا در تماس با هر کسی که تا به حال پسر خود را گفت.

خبر بد آمد جمعه. ناکس شده است به شدت تسکین یافته و در یک مدت 10 روز به دلیل مسائل تنفس پسر خود را گفت.

“پدر من یک تسمه مرد جوان که هر بچه در محله نگاه کردن به. او در نقش یک مدل برای همه” Zachary ناکس گفت: پست. “بزرگترین نگرانی ما این است که زمان کافی برای پیدا کردن چیزی به او را نجات دهد.”

پس از خواندن یک داستان در پست ناکس خانواده امیدوار است به عزیزان خود تایید نشده مواد مخدر به نام Remdesivir ساخته شده توسط Gilead Sciences است که مورد استفاده در آزمایش برای مبارزه با ویروس ابولا است.

ناکس یک عضو با FDNY از سال 1960 تا 1998 در خدمت به عنوان یک آتش مارشال برای 34 از آن سال است. قبل از آن او در NYPD به مدت دو سال خدمت کرده و در کره جنوبی با تفنگداران دریایی.

ناکس شده بود رفتن به ورزشگاه تا چند هفته پیش.

“همین دلیل است که آن را بسیار نگرانکننده برای دیدن او دروغ گفتن در تخت بیمارستان,” دل او پسر گفت. “این بسیار ناراحت کننده برای همه ما که او را دوست دارم به تماشای او تخمگذار وجود دارد درمانده است.”

ناکس قرار است چهره را در یک تخت مخصوص به منظور راحت تر نفس بکشید.

پسر زکریا گفت: پدر او بود “افتخار” به یک FDNY محقق است که او همیشه عینک خود را آتش مارشال حلقه و خانواده تا به حال به “گریبان حلقه انگشت خود را” زمانی که او بستری در بیمارستان است.

ناکس که باقی مانده در انزوا شنبه همچنین دارای یک همسر و سه دختر و شش grandkids.

خانواده ای که تا به حال به حال شده است بازدید تا سهشنبه در حال حاضر تست شده برای coronavirus و خود قرنطینه در حالی که در انتظار نتایج آزمون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>