رکس Ryan تساوی خشم McCourty دوقلو پس از ترجمه ‘گه’ بیهوده گویی در ESPN

این McCourty برادران نبودند علاقه چگونه ESPN به کار گرفته رکس رایان فوران نسبت به کابوی گیرنده گسترده ای ترجمه.

رایان 57, باعث به هم بزنید در هفته گذشته زمانی که او با انتقاد از کابوی ها’ تصمیم به کوپر پنج سال 100 میلیون دلار تمدید قرارداد زودتر این offseason قبل از مراجعه به چهار Pro کاسه ساز به عنوان یک “گه” در طول یک ظاهر در ESPN “بلند شو!”

نظرات به دست آورد و حتی بیشتر کشش پس از ESPN ترویج یک کلیپ از بیهوده گویی در چندین حساب های رسانه های اجتماعی. دوین و جیسون McCourty نیست طرفداران آن است.

گفت: “برای من جالب بود که او پس از آن گفت:” بلند شو!’ نوشته شده آن را در توییتر, ESPN را بازتوییت کرد و آن را در توییتر” جیسون McCourty گفت: در دوقلوها دو پوشش پادکست از طریق WEEI.com. “همه تمام شد-در این ‘گه’ comment. من حدس می زنم, در همان زمان, آن را همه چیز در مورد سرگرمی — چگونه می توانیم بیشتر بینندگان چگونه می توانیم مردم را به کلیک بر روی این کلیک کنید که ؟ اما در چه نقطه در این بازی شما می توانید تماس کسی کثافت? آیا او یک بازیکن خوب است یا نه یک بازیکن خوب شد فقط بد توپ در سراسر”

Devin McCourty همچنین خطاب به ESPN گفته است که آنها “لازم نیست به هوا رکس رایان” برای رتبه بندی از آنجا که آنها در مورد به انتشار چند بخش مستند در مورد مایکل جردن.

رایان به پایان رسید تا صدور عذرخواهی در پاسخ به واکنش اضافه کرد که او امیدوار است که کوپر می پذیرد عذرخواهی خود را.

“من نمی توانم باور من گفت که با استفاده از آن کلمه” او گفت: در SportsCenter. “بدیهی است که آن را یک انتخاب ضعیف توسط من به آنچه من گفتم در مورد عماری. کسی که می داند من — نگاه کاملا صادقانه, من فکر می کنم جهان از هر بازیکن و باید احترام زیادی برای هر بازیکن در لیگ فوتبال ملی و از جمله ترجمه.”

Cooper, 25, نشده علنا در پاسخ به رایان نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de