رود آیلند repeals منظور هدف قرار دادن نیروهای جدید پس از کومو را تهدید به طرح دعوی در دادگاه

آلبانی رو تهدید به طرح دعوی در دادگاه از نیویورک, رود آیلند, رژیم صهیونیستی. جینا Raimondo لغو یک بحث اجرایی منظور از اینرو نیویورکی برای سفر به کشور الزامی است که آنها خود قرنطینه به مدت 14 روز در میان شیوع کروناویروس.

سفارش جدید مورد تجدید نظر قرار گرفته و امضا شده در اواخر شب سه شنبه می گویند: “هر فرد از آمدن به رود آیلند از یک کشور دیگر برای یک غیر مرتبط با کار هدف باید بلافاصله خود قرنطینه برای 14 روز.”

محدودیت اعمال نمی به بهداشت عمومی و ایمنی و یا بهداشت و درمان کارگران است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو نام آن را “خلاف قانون اساسی” و “ارتجاعی سیاست” او مایل به شکایت بیش از.

The new order was revised and signed late Saturday night to say “any person coming to Rhode Island from another state for a non-work-related purpose must immediately self-quarantine for 14 days.”
رود آیلند رژیم صهیونیستی است. جینا RaimondoAP

“من نگران هستم در مورد افراد مبتلا به این ویروس که به دولت حق است. بنابراین من فکر می کنم که یک سیاست ارتجاعی و من فکر نمی کنم که حقوقی و ما در حال صحبت کردن به رود آیلند در حال حاضر او گفت:” روز شنبه در مصاحبه با سی ان ان.

“اگر آنها نمی, عقب است که سیاست های, من قصد دارم به سو رود آیلند چرا که به وضوح خلاف قانون اساسی است.”

“من درک می کنم هدف من و مجموعه ای می تواند تا مرز و می گویند من اجازه نمی هر کسی تا زمانی که آنها را تست کنید که آیا یا نه آنها باید این ویروس. اما شما می دانید وجود دارد یک نقطه پوچی و من فکر می کنم که آنچه در رود آیلند انجام است که در آن نقطه پوچی,” او اضافه شده است.

Rhode Island state police راه اندازی ایستگاه های بازرسی جمعه به اسکن پلاک سفارش نیویورکر رانندگان به توقف و ارائه اطلاعات تماس حصول اطمینان از پاسخگویی برای 14 روز انزوا سفارش.

رود آیلند پلیس دولت ندارد و نظر و فرماندار Raimondo دفتر نمی تواند رسید بلافاصله برای نظر.

نیویورک دارای بیشترین ثبت coronavirus موارد در ایالات متحده با مجموع تعداد موارد مثبت در سطح ایالت به بیش از 52,400 از یکشنبه.

فرماندار کومو نمی تواند رسید بلافاصله برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>