رود آیلند, ارسال, پلیس گارد ملی برای پیدا کردن نیویورکی به دنبال coronavirus پناه

هر نیویورکی در آن وجود دارد ؟

رود آیلند برنامه ای برای قرار دادن گارد ملی را به دست کشیدن درب به درب در تلاش برای شکار کردن هر کسی که وارد این کشور کوچک از شهر نیویورک در طول coronavirus بیماری همه گیر. پلیس ایالتی در ضمن باید شروع به کشیدن اتومبیل با ایالت نیویورک صفحات.

فرماندار تگزاس جینا Raimondo گفت: هر کسی که در سفر وجود دارد از نیویورک خواهد بود دستور داد به انجام 14 روز در قرنطینه و می تواند به صورت جریمه و یا حتی زندان هم اگر آنها یافت منطبق نیست.

“در حال حاضر ما یک اگـر خطر” Raimondo گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه. “این خطر است که به نام شهر نیویورک است.”

رود آیلند که تا به حال برخی از 162 موارد تایید شده توسط اواخر جمعه در مقایسه با ایالت نیویورک است و در مجموع بیش از 44,000 پیوست یک میزبان از دیگر شهرداری ها و دولت در تلاش نوار ورود به نیویورک زندگی در کانون ما ” شیوع کروناویروس.

Hamptons شهرستان از شمال به شهرستان و فرمانداران در فلوریدا مریلند تگزاس و کارولینای جنوبی باید همه نیز دستور داد نیویورکی برای حفظ کردن یا تحت اجباری دو هفته قرنطينه.

کومو گفت که او مخالف چنین محدودیت حداقل در درون دولت است.

“من آن را دوست ندارم اجتماعی یا فرهنگی” کومو گفت: در طول یک رادیو ظاهر دوشنبه در WAMC. “من نمی خواهم در آنچه در آن می گوید: ما به عنوان یک دولت و یک خانواده است. همچنین من فکر نمی کنم آن را از نظر پزشکی قابل توجیه است.”

در رود آیلند Raimondo حفظ او در قدرت اضطراری برای تحمیل اقدامات تهاجمی و گفت: او در حال مشورت با دولت وکلا.

“من می دانم که آن را غیر معمول است. من می دانم آن را شدید و من می دانم که برخی از مردم با آن مخالفت,” او گفت:.

“اگر شما می خواهید به دنبال پناه در رود آیلند شما باید قرنطینه شود.”

اما اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفت: دادن اختیارات پلیس برای متوقف کردن ماشین ها به سادگی برای داشتن نیویورک پلاک یک “نابخردانه و خلاف قانون اساسی طرح است.”

“در حالی که فرماندار ممکن است قدرت را به حالت تعلیق برخی از قوانین و مقررات به آدرس, این, اورژانس های پزشکی, او نمی تواند تعلیق قانون اساسی” گفت: استیون براون مدیر اجرایی ACLU of Rhode Island, در بیانیه ای.

“تحت متمم چهارم قانون اساسی داشتن یک ایالت نیویورک پلاک به سادگی نمی کند و نمی تواند را تشکیل می دهند ‘علت احتمالی’ اجازه می دهد تا پلیس برای توقف خودرو و بازجویی از راننده مهم نیست چقدر قابل ستایش هدف از این توقف ممکن است” براون اضافه شده است.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>