او حدود 13 سال بومی نیویورکر غنی Kleiman آنقدر با وسواس و سپس-نیکز نقطه گارد مارک جکسون که او یک بار مطرح شده به عنوان عامل Leigh استاینبرگ قرار داده و یک لنگ تماس به سابق جنرال موتورز جدیدترین Grunfeld و سراغ مدیر دیک مک گوایر.

استاینبرگ شد و سپس هرزه برای گرگ آنتونی که قرار بود به رقابت با جکسون برای نقطه شروع-گارد کار به عنوان عجول و بی پروا جدید rookie ورود به فصل 1991-92.

Kleiman کوین دورنت مدیر/شریک کسب و کار مطرح شده به عنوان استاینبرگ و ادعا کرد این گوشی که آنتونی ممکن است نگه دارید از اردوگاه های آموزشی.

Kleiman قرمز دست گرفتار شد.

“رو در مشکل آنها را به نام پدر و مادرم” Kleiman گفت: پست این هفته.

جکسون رو داد و ستد بعد از آن فصل 1991-92 و Kleiman باقی مانده جکسون, جان سخت, دزدانه از خانه خود را به سازمان دیده بان در اواخر بازی کلیپرز (10:30 p. m. EST) در تلویزیون ماهواره ای در محلی منهتن نوار. این بار من به او اجازه دهید در زمانی که او نمی نوشند.

Kleiman که دوران کودکی اتاق پر شده بود با جکسون, پوستر, در حال حاضر یک دوست خوب از ABC/ESPN پخش. مانند برخی از جکسون متحدان در NBA Kleiman است حیرت زده او را نه مربیگری.

Rich Kleiman
غنی Kleimanگتی ایماژ

“من می دانستم که او بزرگترین نقطه گارد به بازی اما هر بچه, هر, معلم, هر, دوست, دوست همه آنها می دانستند من عاشق مارک جکسون” Kleiman گفت. “من تا به حال دو تیم در حال رشد است. نیکس در این باغ و این تیم را علامت بود. این یکی از آن چیزهایی که در آن یک قهرمان دوران کودکی تبدیل به یک دوست خوب.”

جکسون بود از کار اخراج شده توسط رزمندگان در سال 2014 تا حدودی برای داشتن یک دستیار-کارکنان مربیگری در همان صفحه و در حالی که همچنین با داشتن یک رابطه با مالکیت.

امروزه Kleiman فکر می کند جکسون خواهد بود فوق العاده مناسب برای نیکس اگر رئیس جمهور جدید Leon رز حرکت از مربی موقت مایک میلر.

Kleiman به افکار خود را در جکسون شنبه سه روز قبل از شبکه راه از هم جدا کنی اتکینسون, jolting باز یکی دیگر خالی.

“من او را به صحبت در مورد آن در همه زمان ها – که شما باید مربیگری در NBA” Kleiman گفت.

“او یکی از کسانی مغناطیسی شخصیت. هنگامی که شما افرادی هستند که خاص و مردم به دنبال آن همیشه معمولی ترین راه برای انجام کارها. که disruptiveness است که گاهی اوقات آنچه شما نیاز به تبدیل شدن به بزرگ است. او بسیار معنوی ، ایده این است که زمان خود خواهد آمد اما اگر این به معنای آن نیست که باشد.”

پست گزارش Tom Thibodeau و Jeff Van Gundy خواهد بود در رز لیست کوتاه. شما می توانید اضافه کردن اتکینسون به عنوان یک نامزد بالقوه بیش از حد او به عنوان یک سابق نیکس دستیار که با این نسخهها کار به خوبی با بازیکنان جوان است.

“او به وضوح سزاوار به مربیگری در NBA” Kleiman گفت: از جکسون. “هر تیم می دهد او یک شات شما در یادگیری از تجارب خود و با سنگ تیز کردن مهارت های خود را. علامت یکی از کسانی که می تواند مردم را دنبال کنید. او یک راه باور نکردنی برای ایجاد انگیزه. او به ارمغان می آورد جذابیت دادن به این وضعیت و او می داند بسکتبال. او 17 سال در لیگ برتر در یک زمان هنگامی که نگهبانان نقطه نیست با اتکا به نمره. او به نظر نمی آید به ساقه اما او ساخته شده و مردم در اطراف او بهتر است. افرادی که با او سوگند او.”

Leon Rose; Mark Jackson; Sean Marks Knicks Nets coaching search after Brooklyn fires Atkinson
لئون رز; Mark Jackson; شان علائمکوری Sipkin, گتی چارلز Wenzelberg

پرسید: اگر او می تواند تصور جکسون آمدن به خانه به مربی تیم نیکز Kleiman گفت: “وجود دارد كه انسان در چند چیز در زندگی است که می خواهم به بررسی برخی از جعبه برای من. اگر او تا به حال شانس به مربی تیم نیکز بدیهی است که من می خواهم در طول ماه. اما مهمتر از همه او می تواند یک مربی فوق العاده ای. کسی که به ارمغان می آورد یک مقدار مشخصی اعتبار برای هر اتاق او پیاده می رود به. او نمی تواند کمک کند اما دم مثبت به یک فرهنگ است. من آن را دیده ام.”

Kleiman که تولید شرکت با دورانت سی و پنج سرمایه گذاری فقط منتشر شد یک Stephon Marbury, مستند, فکر می کند گل رز را درست انتخاب کنید. در حال حاضر شبکه GM شان مارکس به کشف این یکی بیش از حد.

Kleiman است پناه رویاهای دوران کودکی در حال اجرا نیکز اما هرگز تماس دولان احتمالا به خاطر او موفق به ارائه دورنت.

“من یک لئون افزایش فن به عنوان یک فرد” Kleiman گفت. “کسی که می داند که چگونه برای مدیریت مردم نیز هست. من می دانم که او تصمیم درست را. او می داند من هست. او می داند آنچه که من می خواهم بگویم در مورد مارک جکسون.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de