ریچارد با مته سوراخ کردن می پرسد سنا اخلاق پنل به پروب coronavirus معاملات سهام

سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن خواسته یک اخلاق پنل جمعه به پروب به طرز مشکوکی به پایان رسیده معاملات سهام او اجرا که به رهبری خواستار استعفای خود را.

کارولینای شمالی جمهوری گفت: درخواست مجلس سنا کمیته اخلاق بررسی از فروش خود را تا $1.7 میلیون سهام در فوریه. 13. با مته سوراخ کردن که منجر کمیته اطلاعات مجلس سنا بود روزانه جلسات در اطراف آن زمان در مورد کوروناویروس تهدید قبل از این بیماری فرستاده بازارهای جهانی به سقوط — زمان است که باعث شده است تا منتقدان را متهم او را از نادرست غنی سازی خود را یک بحران ملی.

“درک این فرض بسیاری از می تواند در ادراک … من صحبت کرد صبح امروز با رئیس مجلس سنا کمیته اخلاق و از او خواست برای باز کردن یک بررسی کامل از این موضوع با شفافیت کامل” با مته سوراخ کردن در بیانیه ای گفت جمعه.

با مته سوراخ کردن گفت: سهام خود را خرید و فروش شد و تنها با هدایت عمومی اخبار گزارش در مورد ویروس بحران به خصوص گزارش از CNBC را در آسیا حفظ کند.

سخنران برای بهداشت ، جیمز Lankford (R-Okla.), کمیته اخلاق رئیس بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا این پنل را باز کنید یک بررسی.

هر دو با مته سوراخ کردن و سناتور. کلی Loeffler (R-Ga.) — که او نیز به فروش سهام جلوتر اخیر سقوط بازار پس از حضور در coronavirus جلسه رو نصب تماس به استعفا جمعه خود را بیش از معاملات سهام.

برخی از دموکرات در انتخابات گفت: با مته سوراخ کردن و Loeffler باید بررسی شود و به طور بالقوه منظم — و یا حتی اتهامات — برای معاملات. سناتورها باید در دفاع از معاملات خود را.

اما منتقدان وزن در هر دو طرف راهرو.

“این است که معده تان شدیدا که افکار این سناتورها به حال وخیم & طبقه بندی شده #COVID جلسه بود که چگونه به سود حاصل از این بحران” Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-NY) گفت: در توییتر پنج شنبه شب.

“من اهمیتی نمی دهند اگر شما جمهوری خواه یا دموکرات ایم” چارلی کرک برجسته محافظه کار فعال و صندلی دانش آموزان برای مغلوب ساختن پیشی جستن. “اگر شما تجارت با اطلاعات داخل به غنی سازی خود را در طول یک بحران شما یک رسوایی است. استعفا, عذرخواهی و اهدای تمام درآمد خود را به خانواده های قربانیان چین Virus.”

Sens. دایان فاینستاین (D-کالیفرنیا.) و جیم Inhofe (R-Okla.) همچنین سنگین فروش سهام در هفته منتهی به سقوط. هر دو سناتور اند گفت: آنها به طور مستقیم درگیر در تصمیم گیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>