ریچارد کررنزا می سازد خود را بزرگ جدید در سازمان حفاظت محیط زیست ستاد

مدارس صدراعظم ریچارد کررنزا ساخته شده است خود را یک مجلل دفتر جدید در وزارت آموزش و پرورش در مرکز شهر دفتر مرکزی پست یاد کرده است.

کررنزا جدید خصوصی حفاری — که شامل یک دیوار تازه ساخته شده — در حال جمع به ظریف سوم-طبقه اشکوب تاریخی Tweed دادگاه بالا, پیر صدراعظم در اتاق 152 و “اغل گاو یا حشم” که در آن روسای سابق نشسته متوسط در میز کار خود را در میان کارکنان.

دیوار-ساخت و ساز و تغییر — تکمیل شده در دو هفته گذشته — آمد و به عنوان Carranza به افزایش تا خود امنیت شخصی جزئیات از یک محافظ به دو پس از دریافت “تهدید” مقامات تایید کرده است.

“صدراعظم نیازهای یک دفتر برای انجام کار و برگزاری جلسات و آن را به امن” گفت: خود را سخنگوی میراندا Barbot. “این فضا اجازه می دهد تا برای اقدامات امنیتی اضافی و برای کارکنان خود را در یک مکان.”

سازمان حفاظت محیط زیست گفت: مقامات کررنزا را مبلمان اداری “بود و بازیافت شده بدون هیچ هزینه اضافی” اما نگفت چقدر دیوار ساخت و ساز و بازسازی هزینه مالیات دهندگان.

این اولین بار پس از سازمان حفاظت محیط زیست منتقل شد به پیر پشم ونخ راه راه دادگاه در سال 2002 که یک صدراعظم دفتر بازسازی شد.

حدود 50 DOE کارکنان مستقر در پشم ونخ راه راه تا به حال به حرکت میز خود را به جای صدراعظم جدید حفاری فضا برای کارکنان بالا و یک اتاق کنفرانس خودی گفت.

اریک Nadelstern معاون صدراعظم تحت شهردار سابق مایک بلومبرگ ، لعنتی کررنزا جابجایی.

Tweed Courthouse
کررنزا جدید واقع در طبقه سوم نیم اشکوب از پشم ونخ راه راه دادگاه بالاتر است.رشید عمر عباسی

“اول آن مغرور,” او گفت:. “این علامتی از کسی زده خود اهمیت. دوم وجود ندارد و مازاد فضای در پشم ونخ راه راه. برای صدراعظم به حک کردن که فضای زیادی از آن را در هزینه از دیگر افراد مشغول به کار وجود دارد. سوم این اواخر بدجور در د Blasio دولت برای شهرداری منصوب به طرح قبلا به اشتراک گذاشته شده در فضا.”

Nadelstern نیز مورد تردید دیوار-هزینه ساخت و ساز. “واقعیت در نیویورک است که هر گونه پول صرف شده در خارج از مدارس است که در هزینه از بچه ها و معلمان در کلاس درس.”

یک ویژه نیازهای سازمان حفاظت محیط زیست در هارلم عصبانی شد با آنچه که او به نام صدراعظم زیاده.

“من در مدرسه درس کتابخانه ها بیش از 20 سال طبقه در بسیاری از کلاس های درس در حال فرسوده به بتن و ما یک مددکار اجتماعی است caseload بیش از 100 دانش آموزان است. یک بار دیگر صدراعظم کررنزا نشان داد که چگونه برای قرار دادن نیازهای دانش آموزان ما فوق خود خودشیفتگی ، توهم و خودخواه می خواهد.”

سازمان حفاظت محیط زیست گفت: بی خانمان کارکنان منتقل شدند به فضای خالی در اول و چهارم طبقه و صدراعظم آن که در حال حاضر در دسترس برای خصوصی فضای جلسه برای هر کسی که در ساختمان است.

سابق صدراعظم کارمن Fariña, شهردار, بیل د Blasio اول منصوب ابتدا نشسته در حموم اغل گاو یا حشم در طبقه سوم زیر نیم اشکوب که آیا قبل از بلومبرگ روسای جوئل و دنیس کلاین Walcott. او در نهایت در زمان بیش از 152 اتاق کوچک طبقه همکف دفتر که استفاده شده بود توسط مدیر یک مدرسه در ساختمان است.

در حالی که کررنزا موفق قبل اسپانیایی صدر اعظم و صدراعظم او ادعا می کند او شده است لب نژادپرستانه طعنه در رسانه های اجتماعی.

در Jan. 20 کنفرانس مطبوعاتی با شهردار de Blasio, Carranza پرسیده شد که چرا او راه می رفت از یک districtwide ملکه جلسه که در آن دو پدر و مادر خواستار پاسخ در مورد بچه های خود را یک به یک دختر وحشیانه مورد ضرب و شتم توسط یکی دیگر از دانشجویان در, گرفتار در نوار کافه تریا مبارزه با دیگر بیماریهای سکس در کلاس درس او.

“فقط نگاه مطلق نژادپرستانه چیزهایی که در مورد من گفت:. بازگشت من از کجا آمد. تاکو خوردن Carranza. آتش کررنزا ayayay با علامت تعجب در اسپانیایی. کاملا. آنها نژادپرستانه” او گفت:.

او همچنین با اشاره به “آشوبگران” در مخاطبان است که شروع به فریاد او را. معترضان که تقاضا کررنزا شلیک به دلایل مختلف از جمله اتهام تعصب در برابر آسیایی آمریکایی ها نشان داده اند تا در ظاهر خود را مطرح هیاهو.

کررنزا که برنامه ریزی برای انجام یک تاون هال نشست و در هر مدرسه منطقه تبدیل شده است به طوری عصبی در مورد دشمنی که او در حال حاضر flanked توسط یک محافظ در همه زمان ها حتی در سفر به دستشویی در این زمینه یک منبع آگاه گفت: پست.

سازمان حفاظت محیط زیست نمی خواهد به هر گونه اطلاعات بیشتر در برابر تهدیدات کررنزا و گفت که انجام این کار خواهد ژست یک “خطر امنیتی.”

“ما هر گونه تهدید جدی و همچنان به همکاری نزدیک با NYPD ساخت تنظیمات لازم برای اطمینان از صدراعظم ایمنی” گفت: سازمان حفاظت محیط زیست سخنگوی میراندا Barbot.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>