کوبه برایانت سابق لیکرز هم تیمی ریک روباه خطاب نادرست گزارش می دهد که او یکی از نه نفر که جان در روز یکشنبه کشته که کشته افسانه NBA.

فاکس در مورد واکنش خانواده او پس از چندین گزارش های اولیه پیشنهاد روباه شد در هیئت مدیره این هلی کوپتر در زمان تصادف. در ابتدا پنج نفر معتقد بودند مرده در خراب و آن را تا NBA تلویزیون Jared گرینبرگ توییتی او ابلاغ شده با فاکس که NBA جانباز رد شد.

“خانواده من از طریق رفت و در میان این همه چیزی است که من نمی توانستم تصور کنید که آنها تجربه” عاطفی فاکس گفت: در طول TNT NBA را پوشش. “یکی از دختر من بزرگترین ترس است پیدا کردن که یکی از پدر و مادر خود را از دست داده است و از طریق رسانه های اجتماعی به جای از یک دوست یا یک عضو خانواده است. و او خوشبختانه به نام من و ما فقط صحبت کردن و گریه کردن در مورد اخبار کوبه.”

فاکس صرف هفت فصل به عنوان برایانت هم تیمی با لیکرز هدایت L. A. به سه NBA در اوایل 2000s. این دو باقی مانده است نزدیک زیر فاکس بازنشستگی از بسکتبال در سال 2004.

50-ساله گفت که او صحبت کردن را به دختر خود — که غافل از گردش, گزارش, پدر او درگذشت – هنگامی که گوشی خود را تبدیل هولناک با تماس. پریشان توسط اخبار برایانت عبور روباه گفت: او جواب نداد تماس تا زمانی که او متوجه دوست و مربی تیم بسکتبال کینگ برنج رسیدن.

“من از دیدن پادشاه شماره بارها و بارها رفتن و رفتن و رفتن و من فکر می کنم او نگران به من گفت:” من میخوام بحث برای من بهترین دوست,’ بنابراین من پاسخ داد و گفت: “هی مرد دیوانه است در مورد کوبه’ و او فقط bawling,” روباه گفت.
“او مانند” شما زنده هستید!’ و گفتم خوب آره. شما چه معنی است؟’ و در آن لحظه که گوشی من فقط شروع به رفتن و من مامان و خواهر من و برادر من [خواستار شد].

“من خوشحالم [شایعه] است بیش از, اما آن را سخت برای مقابله با, چرا که آن را تکان داد بسیاری از مردم در زندگی من است.”

فاکس بخشی از یک ستاره نکردم پانل در روز سه شنبه که شامل میزبان شکیل اونیل کنی Smith, Charles Barkley و موبایل جانسون. Dwyane Wade و درک فیشر نیز حضور به بحث برایانت میراث و عبور.

پس دوباره زندگی یکشنبه را تجربه آسیب زا, Fox داده شد بازیگوش هشدار از تیمی سابق خود “Shaq.”

“من خوشحالم که شما بسیار خوب” اونیل گفت: به روباه. “اما دفعه بعد من با شما تماس گرفته و شما همین حالا با من تماس بگیر من میخوام این دست در شما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب اورجینال پزشکی