ریک Pitino استخدام را نشان می دهد آنچه مهم است به Iona

البته ریک Pitino مرکز کالج بسکتبال دوباره.

با مسابقات NCAA در وقفه Pitino به سرقت برده و توجه به ورزش در بعد از ظهر شنبه هنگامی که رسوایی-زخم Hall of Famer توافق برای پایان دادن به دو سال تبعید در یونان و تبدیل شدن به سر مربی در آیونا پس تیم Cluess’ مرتبط با سلامت استعفای جمعه.

روز چهارشنبه Gaels’ چهار سال سلطنت به عنوان MAAC قهرمانان به پایان رسید با یک گذشته و دوم از دست دادن به سنت پیتر. این اولین بار پس از سال 2009 که Iona به پایان رسید با از دست دادن رکورد. این اولین بار پس از سال 2015 Gaels نیست برای رفتن به مسابقات NCAA.

در حال حاضر اواسط عمده است بزرگتر از همیشه است.

کمتر از سه سال پیش Pitino بالاترين پرداخت مربی در بسکتبال کالج. او تنها مربی که تا به حال ادعای ملی با عناوین مختلف مدارس (کنتاکی, کنتاکی). او هفت نهایی چهار دست و پا شروع با مشیت را غیر محتمل اجرا در سال 1987. دو سال پس از آن او به رهبری نیکز به خود را در بهترین فصل در 16 سال است.

وجود ندارد بهتر بسکتبال ذهن در بازار است. Pitino, 67, بود, سال پیش از های اخیر 3-نقطه انقلاب است. او باعث یکی از این بازی موفق ترین مربیگری درختان — از جمله بیلی Donovan, Jeff Van Gundy خروس Smith, Kevin ویلارد فرانک وگل برت براون میک Cronin, Steve Masiello کوین Keatts, گیاهان دارویی Sendek و دیگران.

معمولا Iona آسیب است با موفقیت از آن مربیان است. جیم Valvano چپ در سال 1980 به طوری که او می تواند برنده یک عنوان ملی با N. C. دولت سه سال بعد. پت Kennedy تبدیل به دو سفر به رقص با Iona به 11 سال در دانشگاه ایالتی فلوریدا. کوین ویلارد ساخته شده 19-پیروزی بهبود در سه سال و احیا Seton سالن از بی ربطی.

چگونه می تواند Iona جای آن بزرگترین مربی — که منجر به مدرسه به شش NCAA مسابقات در هشت سال — همیشه ؟ فرود یکی از بزرگترین مربیان تمام وقت است.

برای Pitino آن ساخته شده حتی بیشتر از حس. او از نیویورک است. او یک آپارتمان در منهتن. یکی از پسران او زندگی 10 دقیقه از نیو راشل. او برجسته دوستان در آیونا — از جمله مدرسه جمهور سایپا کری و بالا تقویت کننده رابرت LaPenta — و انباشته از بسیاری از میلیون ها نفر که خود را برای اولین بار در اواسط عمده چک از سال 1983 (دانشگاه بوستون) کم اهمیت است.

حجم برنامه مهم نیست. کانون توجه او را به شرح زیر در همه جا.

البته Iona در حال حاضر خانه خود را به خاطر هیچ اصلی کنفرانس تلفن آمد. منابع گفت: Pitino از جان گذشته برای بازگشت به کالج بسکتبال. Pitino علنا مبارزه برای خالی سنت جان در مارس دانستن این مدرسه تا به حال هیچ علاقه ای. به همین دلیل او شامل پوچ نکته که او برای اولین بار دریافت عذرخواهی از منطقه جنوبی نیویورک. که تقاضا ظاهرا شده کاهش یافته است.

این نیست که با شدت بهم زدن غوطه دادن برای Iona. این یک غیبت 3-اشاره گر با چهار دست آن را در چهره خود را.

چرا که برای همه درخشش و موفقیت و تبلیغات می آید چمدان و سوالات ساخته شده است که او در دسترس است در تخفیف.

اخیرا نی که شکست کاردینال’ بازگشت و منجر به لویی شلیک Pitino در سال 2017 پس از 16 فصل زمانی که اف بی آی تحقیقات به کالج بسکتبال کشف پنج ستاره استخدام دریافت شش رقم پرداخت برای حضور در لوئیزویل از طریق آن حمایت آدیداس. NCAA هنوز اعلام کرد مجازات برای لوئیزویل و Pitino هنوز هم می تواند در صورت مجازات است. Iona می تواند بیش از حد برای استخدام او است.

“این اتهامات آمده است به عنوان یک شوک کامل به من” Pitino گفت: در آن زمان.

پاسخ او این بود مشابه در سال 2015 زمانی که مشخص شد یک دستیار لویی گرفتار شد ارائه روسپی و کشش به استخدام در دانشگاه, خوابگاه, نام پس از Pitino اواخر برادر در قانون است. مدرسه نهاد خودخواسته postseason بان در سال 2016 به حال دو نهایی چهار دست و پا از جمله آن 2013 قهرمانی ملی — خالی و Pitino به حالت تعلیق در آمد برای پنج بازی برای 2017-18 فصل است که او هرگز خدمت کرده و هنوز هم می تواند موضوع را به.

“من نمی دانم اگر هر یک از این درست است یا نه” Pitino گفت: در آن زمان.

آن است که به طور گسترده ای اعتقاد بر این در میان مربیان و عوامل و مدیران که Pitino همه چیز را می دانست. قدرت خود را بیش از یک برنامه است که تا حدی مسئول برای تکرار سفر به قطع شبکه.

کوچک حومه کاتولیک کالج همچنین از یکی دیگر از اشتباه در آینده زمانی که Pitino اعتراف به خیانت در طول یک سال 2003 در برخورد لویی رستوران داد و سپس آغشته زن $3,000 که او استفاده می شود برای سقط جنین.

شخصا برای من مهم نیست. من نمی کاتولیک. من حتی مذهبی. این فقط آخرین یادآور محراب در آن دانشگاه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>