ریک Pitino: “من مستحق اخراج می شود توسط لویی’

ریک Pitino است بازگشت به کالج بسکتبال و به نظر می رسد او تلاش برای جبران.

سالن از شهرت مربی استخدام شد شنبه توسط Iona, کالج, روز پس از مربی سابق تیم Cluess پایین پا با توجه به مشکلات بهداشتی و سرزنش برای اولین بار در روز دوشنبه برای مشکلاتی که منجر به اخراج او از لوئیزویل در اکتبر 2017.

“من مستحق اخراج می شود توسط لویی” Pitino گفت: در مصاحبه با WFAN. “من به مالکیت و مسئولیت مردم با من بود منجر شده است.”

Pitino, 67, تصریح کرد, او نمی شخصا هر گونه نقض قوانین NCAA اما گفت که او مسئول اعمال دستیار مربیان کار می کرد که او را تحت. به عنوان لویی مربی Pitino بخشی از رسوایی های متعدد. یک رسوایی مربوط به اسکورت بازیکنان و استخدام لویی مجبور به تخلیه آن در سال 2013 قهرمانی ملی. Pitino پس از آن مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت اخراج برای نقش خود در پرداخت-برای-بازی بازی طرح مربوط به استخدام.

“چه چیزی یاد گرفتم ؟ من آرزو می کنم من می توانم می گویند من می خواهم که استخدام افراد مختلف اما من علت سعی و کوشش. من چک تمام کسانی که مردم از” Pitino گفت: “گوزن و مگی” برنامه. “بنابراین من فکر می کنم آنچه که من آموخته بیشتر و من نمی انجام یک کار خوب از … بهانه من اعتقاد دارم که همیشه نشانه ای از ضعف است. و من ساخته شده بهانه. من باید فقط گفت: “من آنها را استخدام من مسئولیت کامل این تبر است به سقوط بر من است. که آن را انجام داد. و در حرکت است. من آرزو می کنم من می خواهم که فقط آن را به کار گرفته که در راه است.”

NCAA هنوز نشده حکومت در Pitino و آخرین لویی رسوایی که منجر به شلیک در سال 2017 پس از آن نامشخص است که آیا او را هر رشته پس از بازگشت به ورزش است. اما Pitino گفت و ملاقات با NCAA قبل از خروج به مربی در یونان دو سال پیش و معتقد است این یک مسئله غیر.

Pitino که موفق به کسب دو قهرمانی ملی گرفته شده سه تیم به مرحله نهایی چهار و صاحب حرفه ای, کالج, رکورد 770-271 توافق کردند که به مدت پنج سال قرارداد با Iona و نگهداری او نمی خواهد مربی در هر نقطه دیگری قبل از بازنشستگی. او گزارش شده است که ساخت فقط خجالتی از 1.1 میلیون دلار در سال Cluess پرداخت شد.

“من می توانم به شما بگویم در حال حاضر تنها مدرسه ای که می تواند استطاعت من با من خریداری است فورت ناکس دانشگاه” Pitino گفت. “من فکر نمی کنم با این نوع خریداری من و من بیش از حد خجالت به حتی به شما بگویم که تعداد آن ها بسیار ترسناک Iona قطعا من گذشته متوقف شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>